Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madziulkaaa1

używane ubranka dla dziecka....

Polecane posty

Co sądzicie o kupowaniu noworodkowi np ubranek używanycj na allegro ?? Czy wy kupujecie wszystko nowe,czy zdarza sie wam kupic cos uzywanego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ skąd
jedyn/e nowe rzeczy mojego syna to te które ostał od pierwszych gosci po porodzie reszte kupilam na lumpach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje zazyczaj
w lumpeksach i te rzeczy sa jakosciowo lepsze niz te co sa w sklepach . dla porownia powiem kupilam 4 pary nowych rasjtopek ( 12 zł za sztuke ) po paru praniach sie strasznie porozciagaly i sie podziurawily ( chyba podczas prania - piore w automacie oczywiscie ) reszte rajstopek kupilam w lumpekscie i po kilkunastu praniach nadal wygladaja jak nowe . nowe kupuje tylko buty , czapki , majtki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam całą wyprawke
dla córeczki na allegro. nie opłaca sie nowych kupować. a i tak trzeba porządnie wyprać kilka razy nawet w dziecięcym proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro są fajne ubranka,szczegolnie te paczki..ladnie dobrane i wogolle,tez uwazam ze skoro mam to wszystk wyprac i wyprasowac to moge sobie pozwolic na cos uzywanego..i tak dzieci szybko wyrastają,a z kasą nam sie nie przelewa bo akurat robimy remont wiec to byloby dobre rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam całą wyprawke
jeśli upatrzyłaś jakąś fajną paczkę to kupuj bo cieszą sie ogromnym powodzeniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam nowa wyprawkę
ale teraz dokupuję też uzywane ubranka w lumpku, bo na allegro nie opłaca mi się. Kupiłam kilka ubranek uzywanych na allegro, ale okazało się, że są z lumpeksu (miały specyficzny zapach).YTo juz wolę sama iść do lumpka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1979....
Bo lumpki sprzedaja na allegro :) Sama szukam w lumpkach albo na wyprzedazach cos dla dzieci jak i dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam nowa wyprawkę
Wiem, że lumpki sprzedają na allegro, ale to miały być ubranka po synku...a śmierdziały lumpeksem. Zresztą odkryłam w pobliżu super lumpek, czasami tam coś kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam tylko 3 nowe komplety ciuszków reszte podostawałam ale pozniej i tak bedede zaopatrywac sie w lumpkach:) uważam że to nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam nowa wyprawkę
Mój synek zaczął jeść zupki i po prostu nie szkoda mi lumpeksowych ubranek, może je plamić, ile chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cos smierdzi lumpeksem
wystarczy wyprac . zamin dziecko ubiore niewazne czy nowe czy uzywane zawsze piore . a jak ktos kupuje i nie pierze to byc moze mu smierdzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinek
konadnail a z jakiego miasta jestes bo bym chetnie wziela i na chlopaka czy dziewczynke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos sprzedaje
ciuchy z lumpeksu to najpierw powinien je uprać a później sprzedawać to chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos sprzedaje
chodziło mi o allegro ,a wogóleto nie wiem kto kupuje ciuchy używane lub nowe i nie pierze ich przed włożeniem dziecku to było do "jak coś śmierdzi lumpeksem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konadnail ja bym chętnie wzięła, ale pewnie mieszkasz po drugiej stronie Polski :( Napisz, skąd jesteś na pewno ktoś się zgłosi. A co do używanych ubranek- Ja mam ciuszki po siostrzeńcach i wiem, że część z nich jest z lumpeksów, z resztą sama czasem im kupowałam :) W ogóle mi to nie przeszkadza. Nie kupiłabym tam tylko butów i bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm,ktos musi kupowac nowe,by używane kupowac mógł ktoś ;-) No ja własnie kupuję tylko nowe,bo sobie tez kupuję tylko nowe:) Pozdrawiam. P.S.Co nie oznacza ze uzywane sa złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcnksdnc
Ja nie założyłąbym czegoś używanego, to i dziecku tym bardziej bym nie kupiła... :o Ale jak komuś to nie przeszkadza to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja nie wiem..moja mama wychodzi z podobnego zalozenia,ona sama nigdy nie kupowala niczego w lumpeksach no moze poza spodniami bialymi do szpitala gdyz szkoda jej bylo wydawac ponad 100zł na tego rodzaju odzież.Mi tez nigdy nie kupowała niczego uzywanego.Ja tez wychodze z podobnego zalozenia,ale z drugiej strony dzieci tak szybko rosną,że nie wiem czy warto mi kupowac wszystko nowe.Jednak dziecko jest dosc kosztowne i lepiej by było odlozyc pare groszy na rzeczy wazniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergua
jakbym miała kupować wszystko nowe dwójke dzieci - 3 i 6 lat to bym musiała zarabiać 15 tys na msc z mężem .Dzieci rosną błyskawicznie -bielizna, buty nowe ale sweterki, spodnie , bluzki kupuje w lumpeksie i są leszej jakości niz chińszczyzna w sklepach normalnych.Pozatym mam z mężem mieszkanie do opłacenia, kredyt, remonty, benzyna - 700 zł na msc i tak sobie dobrze radzimy.Uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś ma coś
do oddania to może oddać tu: www.gratyzchaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla mojego maleństwa mam prawie wszystko kupione na allegro.pl i na www.szafa.pl , raczej same używane... Starałam się bieliznę dla córeczki kupić nową, tzn body i półśpioch, w pepco są bardzo tanie po 3-5 zł za sztukę:) No i nie widzę nic strasznego w kupowaniu używanych i tak przed założeniem wszystko się dokładnie pierze:) A dzidzi szybciutko wyrasta z ciuszków- więc czasem szkoda kupować nowe jak maluszek będzie miał na sobie cos tylko raz.... No bynajmniej mi się tak wydaje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tez
te paki mi się nie podobają jest tak ze 1/2/3 ciuszki są fajne a reszta do bani ja mam frajde ze sama cos kupię w moim guscie na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pomyślałam, że jak masz chwilę to możesz parę zdjęć zrobić i mi wysłać na maila (podam przez gg jak się odezwiesz 2337150), to bym wzięła za pobraniem albo na konto pieniądze za przesyłkę bym wysłała. Albo na allegro byś symboliczną aukcję wystawiła i bym kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digi21
Witajcie, Dziewczyny zrobiła ostatnio przegląd szafy mojej niuni i okazało się, że mam sporo ubranek do sprzedania. Ubranka są dla dziewczynki w wieku 0-3-6 mies, ale zapewniam, że posłużą znacznie dłużej. Wszystkie ubranka są wyprane i wyprasowane, znanych polskich i zagranicznych firm. Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać zdjęcia na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć!
Łapcie link ;) gratyzchaty.pl/?ref=24025 to nic nie kosztuje można tylko zyskać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×