Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamcia kapciaaaaaaaaaaaaaaw

Skuteczny sposob na kolke????????????????

Polecane posty

Gość agula8
trzeba próbować różnych środków bo z własnego doświadczenia i z tego co czytam to każdemu dziecku pomaga co innego.Radzę spisać wszytskie sposoby i przerabiać po koleji-przy czym leki tylko za zgodą pediatry-niektórych nie powinno się lączyć. U nas trochę pomógł debridat, masowanie brzuszka, ciepłe okłady, suszarka i wentylki do pupy po których dziecko się łatwiej "odgazowuje". Przy czym czasem kolka jest spowodowana alergią-u mojej starszej córki tak właśnie było, pomogło moje przejscie na dietę bezmleczna i podawanie latopicu.Probiotyki też są zalecane przy kolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam wodę koperkową. Mojego synka bardzo męczyły kolki, długo szukaliśmy czegoś co przyniesie mu ulgę, od znajomej z Anglii usłyszałam o wodzie koperkowej, przed pierwszym użyciem miałam małe obawy ale woda koperkowa okazała się skuteczna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojego synka od około 3 tyg pojawiły się kolki, nie pomagał espumisan ani infacol, kupiłam w necie sab simplex, do dnia dzisiejszego podaję po 15 kropli 4 razy dziennie przed karmieniem, i jak na razie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kolkę najlepsza woda koperkowa, u nas się sprawdziła. synkowi przyniosła ulgę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My masujemy i grzejemy tak jak tu http://www.sposobnakolke.pl/pl/precz-z-kolka.html , dobrze jest zaopatrzyć się w wygodny termoforek, nam ten miś przypasował bardzo dobrze, grzejemy w trakcie spacerków prewencyjne, masujemy też często i jest łagodniej dzięki Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
windi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sab simplex najlepszy na kolke, 30zł/szt wysylka 24h , tel/sms 505869891 lub mariusz9270@wp.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego dziecka pomógł dopiero probiotyk Latopic, który rozkłada laktoze do cukrów prostych, ułatwiając tym samym ich trawienie. Poza tym wspomaga prace niedojrzałego układu trawiennego. U nas to była jedna z pierwszych oznak alergii pokarmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kolki odpuściły dopiero jak zaczęłam córeczce podawać kropelki acidolac baby, bo w ten sposób dobrymi bakteriami ustabilizowałam florę bakteryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka25
Zdecydowanie esputicon. Obaj nasi synowie mieli kolkę, przy pierwszym jeszcze nie znałam tych kropelek i trochę się męczyliśmy. Przy drugim obowiązkowo pojawiły się na liście zakupów jeszcze przed narodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolusi26
Własnie u nas jedyne co działało to esputicon i do tego tani. Przyznam że byłam bardzo zaskoczona ceną. Po raz kolejny okazało się ze to co tanie jest o wiele lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita569
Warto też dołączyć krople esputicon, bynajmniej u nas pomogły. Dzieciaczki często mają takie problemy brzuszkowe, co nie ukrywajmy jest dość uciążliwe. My przez tydzień chodziliśmy jak zombi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, masowanie i herbatki mogą pomóc doraźnie ale jak maluszek naprawdę nie może sobie poradzić z kolką, polecam zakupić w aptece lek. Nam pediatra polecił esputicon - dawaliśmy dziecku kilka kropel i dzięki temu nasz maluszek  nie cierpiał, a my mieliśmy spokojną noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×