Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgryzotka

transport dla gości?

Polecane posty

Gość zgryzotka

Mam pytanie odnośnie organizowania transportu dla gości. Większość gości pochodzi z dwóch miejscowości oddalonych od siebie o jakieś 30 km, a wesele będzie w trzeciej - mniej więcej 40-50 km od obydwu. Czy wypada organizować transport na salę i z powrotem (np. o godz 4)? Mam tu na myśli takie dwa nieduże busy, które by zawiozły do tych miejscowości. Zastanawiam się też, czy przy dawaniu zaproszeń pytać gości, czy chcieliby skorzystać z takiego transportu (wtedy bym się zorientowała, czy w ogóle jest sens)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonleyika
ja mam bardzo podobną sytuację. Tzn taką samą ale liczba km jest inna : ) i zapewniam im transport po weselu : ) na ślub muszą dotrzeć sami, chyba że ktoś naprawdę nie ma jak to wtedy kogoś podeślę. A spod Kościoła będzie autokar dodatkowo na salę : ) Poza tym mamy też zamówiony hotel dla gości, ale jakby byli uparci co będą chcieli wracać (w wiem, że będą) to się ich odwiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgryzotka
Dzięki za odpowiedź! My mamy tylko kilka pokoi wynajętych, dla osób, które będą z daleka, bo ich jest malutko. A reszcie noclegu nie załatwiamy, bo wesele jednodniowe i wcale nie tak daleko, więc chyba transport busem dla chętnych będzie jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×