Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość peselka

marzenia nastolatki

Polecane posty

Gość peselka

Moja siostra ma 16 lat kończy gimnazjum i marzy że zrobi doktorat nie chce wyjść za mąz mówi że ważna jest tylko nauka i co ldzie powiedza mama się cieszy i jeszcze wmawia jej ze np nie musi umiec prać w pralce automacie bo jest do wyższych celów stworzona siostra dobrze się uczy ale i nonstop ma jedną kolezanke ktora też tylko się uczy Zastanawiam się czy to dobrze niby fajnie że ma ambicje chęci itp ale ona nie ma zachowań jak typowa nastolatka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peselka
nikt się nie wypowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
W wieku 16 lat nie mysli sie raczej o zamazpojciu.Zmieni sie jej poglad z czasem.B dobrze,ze chce sie uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peselka
ale nie powinna myśleć o ubraniach kosmetykach dyskotece wiem że to dobrze że chce się uczyć ale czy takie podejśćie nie jest przesadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Ma czas na to uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę być malkontentką ale
mnie bardziej martwi nastawienie Twojej mamy pod kątem codziennych czynności jak np. obsługa pralki. Znam wiele osób świetnie wykształconych, ale w codziennym życiu totalnych "kalek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozna fajnego faceta i jej przejdzie ;) A tak serio, niektórzy nie czują potrzeby bycia duszą towarzystwa, siedzenia pod blokiem, włóczenia się po dyskotekach ;) Niektórym nauka sprawia przyjemność, czują ciągłą chęć poznawania :) Może to rodzaj powołania. Na siłę nic nie zrobisz, mama mogłaby troszkę odpuścić, ale trudno jej się dziwić. A co do pralki, niektórzy obywają się bez niej, w końcu nadchodzi era pralni publiczych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... tak ogolnie uwazam ze Twoja siostra nalezy do tej \"madrzejszej\" mlodziezy . Powinnas sie cieszyc ze nie masz glupiej siostry ktora non stop by z kolezaneczkami siedziala i gadala o tipsach , kosmetykach itd . Lepiej niech sie uczy i na ludzi wyjdzie :D :P A co do malzenstwa to wiesz... jest jeszcze za mloda aby o tym myslec. Ja jeszcze do niedawna tez myslalam(mam 22 latka) ze tylko kariera , nauka itd a teraz? poznalam faceta i wszytsko mi sie odmienilo :P A pralka? hehe mozecie sie smiac ale nie umiem obslugiwac tj jak trzeba to jakos zalacze ale mam z tym problem , tak samo z obieraniem ziemniakow :P Nie kazda kobieta musi umiec gotowac , prasowac(tez nie potrafie :O ) itd wszak niektore sa powolonae do celow wyzszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 lat to jeszcze dziecko... ja w tym wieku tez jeszcze nie marzyłam o rodzinie, nawet nie lubiłam dzieci :) A teraz spodziewam sie drugiego (zaplanowanego) dziecka.... a pralka? Nauczy sie jak bedzie musiała. Ja sie nauczyłam dopiero jak poszłam "na swoje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×