Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amegas

prosze o pomoc z chemii!

Polecane posty

Gość amegas

prosze jezeli ktos ma chwile czasu niech mi pomoze, musze to jutro zaliczyc a mam 40 innych pytan na ktore wlasnie odpowiadam, musze do rana zdazyc :( http://img17.imageshack.us/my.php?image=imgp2335.jpg http://img17.imageshack.us/my.php?image=imgp2336g.jpg http://img25.imageshack.us/my.php?image=imgp2337.jpg http://img25.imageshack.us/my.php?image=imgp2338.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amegas
prosze prosze prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie jestes brzydka
trzeba bylo sie wczesniej za to wziac. czas na oczekiwanie na odpowiedz na kafe masz, na robienie zdjec notatkom tez, na sprawdzanie w ksiazce i nauke to juz nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amegas
Boze, wiem doskonale ze powinnam to byla zrobic wczesniej, ale teraz czasu nie cofne, mam 60 pytan, w miedzyczasie robie pozostale i sprawdzam czy ktos nie jest na tyle dobry zeby mi w tym pomoc :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoczarna
44. 2,5,5-trimetylo-4-etyloheks-1-en 45. 3-bromo-4-chloropent-1-yn 46. 3-bromo-1,1,5,5-tetrachloroheks-1,3-dien 47. 1,1,1-tribromo-2,5,5-trichloroheks-3-yn 48. 5-bromo-1-chloropent-2-en 49. 1-bromo-2-metylopropan 50. 3-chloroprop-1-yn 51. nie widać dokładnie jednego podstawnika;) mam nadzieję, że się nie pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44. 4-tertbutylo-2-metyloheksen 45 . 3-bromo-4-chloropentyn 46. 3-bromo--1,1,6,6-tertchloroheks-1,3-dien 47. 1,1,1-tribromo-2,5,5-trichloroheks-3-yn 48. 6-bromo-1-chloropent-2-en 49. 1-bromo-2-metylopropan 50. 3-chloro-prop-1-yn cos w tym stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amegas
cosinus, dziekuje za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51. 3,4,4,4-tertbromobutyn 52. 2-metylobuten 53. 1-chlorobutyn 54. pentadien 55. 3-bromo-1,1-dichloro-2-etylo-2-metylocykloheksan 56. 2-bromo-1-chloro-2,3,3-trimetylohepta-4,6-diyn 57. 1-bromo-2-chloro-1,2-dimetylocyklopentan 46. 3-bromo-1,1,5,5-tetrachloroheks-1,3-dien mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amegas
koncze zaocznie liceum, mialam chemie rozszerzona wczesniej i to wszystko co tutaj jest mialam w jednym paluszku, ale to bylo dwa lata temu, teraz sie obudzilam z reka w nocniku, dziekuje naprawde za pomoc, zrobilam dopiero 10 pierwszych pytan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58. 3,4-bromo-1-chloro-2-metylopenta-2,4-dien 59. 2,4-dimetyloheks-5-en 60. 3,3-dibromo-2-chloro-2-metylopent-4-yn 41. 2,2,5-mtrimetylo-3-etyloheksan 42. 1-metylo-1-etylocyklobutan 43. 1-bromo-1-chloro-3,3-dimetylocykloheksan chyba tak to powinno byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 42 ma nazwę- 1 metylo 1 etylocyklobutan Z 41 jest problem-są 2 izomery z takim wzorem:P.A 43 1,1 dimetylo 3 chloro 3 bromocykloheksan. 39 hydroliza estrów polega na reakcji w której powstaje z nich alkohol i kwasek:P. 36 kwas hydroksyoctowy i znacznie ważniejszy-stosowany przez np. gwałcicieli kwas 4 hydroksymasłowy:classic_cool:. 40-estry stosuje się jako rozpuszczalniki oraz aromaty i np. do niektórych reakcji np. kondensacji dieckmanna:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"amegas koncze zaocznie liceum, mialam chemie rozszerzona wczesniej i to wszystko co tutaj jest mialam w jednym paluszku, ale to bylo dwa lata temu, teraz sie obudzilam z reka w nocniku, dziekuje naprawde za pomoc, zrobilam dopiero 10 pierwszych pytan " To chyba czas się rozstać z plombami z rtęcią:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amegas
jakim reakcjom ulega benzen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amegas
trzymajcie kciuki jade to zdac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×