Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też lusesita ale nie milagros

nie chce mi się iść do szkoły

Polecane posty

Gość też lusesita ale nie milagros

co począć :O na 12 mam a jeszcze nawet się nie ubrałam :O ehh strasznie mi sie nie chce iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lusesita ale nie milagros
buuu nikt mnie nie chce pocieszyć :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser z parowka
kurwa i mi sie nie chce!!! mogla bym kogos pochlastac zeby tylko nie isc do tego burdelu.... fucken shit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie poczynaj
na poczynanie przyjdzie czas, a teraz do szkoły marsz.Ładny dzień, wiosna, niedługo wakacje, żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lusesita ale nie milagros
ehh co to trza ruszyć dupsko i iść :O ale mi się nie chce ola boga :0 chyba zwariuje tam siedząc do 18, dobra ide się pakować bo się wkońcu naprawdę spóźnię :D i nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser z parowka
a ja tam sie nie pakuje zrobie to jutro i pewnie jak zawsze spoznie sie na 1 lekcje:-/ fucken shit a jutro 9lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lusesita ale nie milagros
ehh to ty do szkoły jutro? a ja jeszcze dzisiaj no i w sumie jutro też :O bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie idź do szkoły :D Wagary to jest to :classic_cool: Pograj w jakąś fajną grę albo wybierz się do centrum handlowego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser z parowka
no tylko niektorzy za duzo juz wagarowali i skonczyl im sie przydzial "tych dni" ja to jutro i musze juz o 7 wstac najpozniej zeby sie nie spoznic...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trudno, trzeba przecierpieć :D W szkole było fajnie, bo na studiach to nie ma wagarów. Nikogo nie obchodzi czy się przyjdzie czy nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser z parowka
a no tak..... trzeba kozystac poki mozna:) a to ty na jakich studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medyczne W sumie to można na studiach nie chodzić na zajęcia cały semestr ale jaki jest sens skoro nie ma się notatek i się jeszcze obleje egzamin :P Hehe pamiętam czasy liceum i te 668 godzin opuszczonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser z parowka
he he he ja mialam w ty polroczu 586godz. :D ale mialam przypal w domu.a byloby jeszcze wiecej tylko kolega dzwonil do wychowawczyni podawal sie za mojego tate i mi usprawiedliwial wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeeeeeta
A ja właśnie wrócilam ze szkoły ;P Posiedziałam 3 godzinky i fruuu do domu :D A teraz zjem obiadek i ide do ZOO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle :P To Cię rodzice pilnują? Moim było wszystko jedno byle bym miała oceny dobre :P Kazali mi sobie samej usprawiedliwienia pisać bo im się nie chciało :P Beeeeeeeta a gdzie idziesz do zoo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser z parowka
he he he spoko rodzicow masz:) ja na wok albo na po dopisywalam oceny z matmy i z fizykia na matme to od poczatku tego polrocza nie chodze. sluchaj Ty jestes po profilu biol-chem prawda? kim moge po tym by? procz lekarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem po tym profilu i naprawdę daje największe możliwości :) A jakie przedmioty zdajesz na maturze? Biologię i chemię? Czy też fizykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie ciesze
mialam zdawac fizyke ale na medycyne nie ide a ze fizyki nie kumam zbytnio to tylko biol i chem.... sporo osob wybiera sie w kierunku farmacji....ale ja sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdawaj fizykę, ja zdawałam i moge iść praktycznie na każdy kierunek. Farmacja --- trudne studia i równie trudno się dostać. Wymagane zdanie matury rozszerzonej z biol i chem na przynajmniej 80% Analityka ---- Podobna do farmacji - nawet uczą się z takich samych książek i łatwiej się dostać :) Pielęgniarstwo i Położnictwo --- bardzo przyjemne studia, ale bardzo dużo praktyk i mało czasu na naukę dostać jest się średnio ciężko Ratownictwo, Zdrowie Publiczne --- Odradzam. Po pierwszym trudno pracę znaleźć i zarobki małe, to drugie to niewiadomo co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoma --- Niesamowicie trudno się dostać, gorzej niż na lekarski, i na studiach też bardzo trudno. Fizjoterapia --- Przyjemne, ciekawe, dużo praktyk, Kosmotologia -- Od tego roku otwierają, nowy kierunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser z parowka
wlasnie sie zastanawiam ale chyba bede zdawala i fizyke tylko musze pojsc na kursy sikory by dobrze napisac mature z fizy. moja siostra chodzila na te kursy i super zdala mature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser z parowka
dziekuje ci bardzo:) ale na farmacje z tego co slyszalam nie trzeba zdawac fiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie trzeba. :) Jeszcze psychologia to fajne studia :) Ale zalecana jest raczej matura z j polskiego rozszerzona.... Możesz iść też na: -Biologię -Biochemię -Biotechnologię Ale w przypadku tych studiów z pracą różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser z parowka
ah zastanowie sie jeszcze i pogadam z siostra:) dzieki:) ja to juz spadam zajrze na kefe pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lusesita ale nie milagros
ha wróciłam i nawet przeżyłam, :D ale już myślałam że padnę bo dzisiaj akurat trafiły się zajęcia z najwięszą zrzędą uczelni bleee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuha
z rozszerzoną biologią i chemią to jeszcze na weterynarię:) Tak jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×