Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulkaaa1

pytanie o wózek

Polecane posty

Chciałam zapytać wszystkie obecne mamy o to czy warto zaplacic mi za uzywany wozek na sprężynach(waga 18kg) 300 złoty ??Od razu mowie,że jest to wozek głęboki z możliwością spacerówki,jednak i tak chce dokupic spacerowke osobno kiedy dziecko bedzie wieksze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbnkl
Zależy jaki wózek firmowy np.Grecco są bardzo drogie,więc to dobra cena,a za taki z netta,czy biedronki to są po 200,a nawet150 ale takie jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooo
zależy,nieraz warto,innym razem niebardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj przejechac masywna gondola w sklepie z waskimi przejsciami miedzy polkami, moim zdaniem lepiej kupic zwinny wozek, uzywany, na allegro takie sa juz od 500 zl A co do Gracco to dzis sie smialam bo babeczce odpadlo kolko od jej super wozka gracco. Innego dnia ja widzialam jak nie mogla zjechac z kraweznika tym samym wozkiem i sie meczyla 5 minut. Gracco sa straszne...oczywiscie to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shgoiregyr8e
pewnie ta wyrzej sprzedaje na allegro,mam grecco i są dobre,głupoty większej nie słyszałam,chwaląc swoje nie kłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyyyyy
Wystarczy sprawdzić w sklepie jak wysoko stoją cenowo wózki,przekalkulować,sprzedaje m.innymi Gracco,należą do tych lepszych firmuwek.Niektórzy mieszają niepotrzebnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie sprzedaje, zreszta nawt nie podalam jakich firm wozek ma kupic. Stwierdzam tylko ze graco sa kiepskie i jak napisalam to moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×