Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ike

śnił mi się...

Polecane posty

sen erotycznym z dr Housem w roli głównej czy to znaczy, że moje małżeństwo jest do bani? czy po prostu oglądam za dużo seriali proszę o poważne wypowiedzi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym śnie byłam chirurgiem mieliśmy trudny przypadek ja nowa i nieśmiała on doświadczony , męski ech i dla wiadomości retro- majtki miałaś wilgotne jak trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudnym przypadkiem był mój własny rodzony syn przeżył!! zresztą u hausa wszyscy prawie przeżywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wspólne uratowanie syna to jak....idealna gra wstępna;) kurwa nawet ten dr house nie poradziłby sobie z moim dzisiejszym kacem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę jak nic ale wieczorem rozwinę skrzydła fantazji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A mi z młodym Janem Englertem, ito od zupełnie przypadkowo obejrzanego jednego, jedynego odcinka Zmienników (w ramach depresyjnego braku głowy i chęci do spełniania obowiązku dnia codziennego) No ale ja jestem w pełni usprawiedliwiona. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike:) kup plakat z Housem, owin nim mezowi glowe i juz masz dwa w jednym:P A! I zrob mu wtedy skomplikowany zabieg dostarczania rozkoszy:) Lucy Kazde wytlumaczenie jest dobre, zeby sobie popatrzec:p Mlody Englert pobudzal do zycia i tak mu nawet zostalo do dzisiaj, nie? :D Ciekawe czy jest taka, ktora sni o milosnym - ze tak powiem -uniesieniu .... na sobie ..z rana ...Wojciecha Manna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie to miały być poważne wypowiedzi:P a nie jakieś plakaty proponujesz:P ja nie mówię, że chcę żeby mój mąż zamienił się w housa ja próbuję znaleźć przyczynę :P jestem załamana- żeby dodać nieco dramaturgi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ike juz myslalam, ze komiczne tamarii o komicznego bym przecież nie pytała- to normalne, że przy mojej obsesji tak po prostu erotycznie mi się śni ale z tym sobie jakoś radzę od dawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie snila Dorota Wellman w stringach.. ide sie powiesic.. mam gorzej niz ty..o, zesz...jak sobie pomysle to mi sie wewnatrz obiad niepokoi przyczyna powaznych snow jest jedna - nadmiar realnego seksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie mam czytać miedzy wierszami??? komiczne w stringach znaczy też był?? i co na to twój wewnętrzny obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko a czemu? mi osobiście house się całkiem podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komicznego w stringach nawet Jarek by nie dal rady przetrzymac bez odlotu stulecia :D:D szukanie ale masz coś na poparcie swojej tezy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami to był mój pierwszy raz nigdy nawet przez chwilę nie myślałam o nim w TEN sposób dlatego jestem zaniepokojona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boski Apollo
seks z kuternogą ? no co ty ? pomyśl że i tam w spodniach też jest inwalidą i co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boski ale co ja mam myśleć?:P to nie fantazje- to był sen- jestem niewinna:P to było silniejsze ode mnie i mógł! a jakże !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo wiesz mi sie snił seks z pewnym nickiem,wiec nie wiem która ma z Nas gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie dobrze tym razem uwierzę na słowo kiedyś było u nas w odwiedzinach małżeństwo mieszkaliśmy jeszcze na stancji oni spali w pokoju na przeciwko kuchni pijemy poranna kawę- drzwi do "ich" pokoju otworzone i on w stringach- chyba o tym zapomniał i wypiął się do nas tyłkiem przeżycie bezcenne:D mąż wypluł kawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×