Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królowa Grażyna

przyspieszyć okres!!

Polecane posty

Witam, Dziewczyny mam pytanie. Przyklejam sobie plasterki evra i nigdy nie kombinowałam z przesuwaniem terminu okresu. Czy jeżeli zamiast 3 plastrów przykleje 2, po wystąpieniu krwawienia...no i upłynieciu 7 dni zacznę przyklejać plastry z nowego opakowania to mogą ustapić jakieś komplikacje? generalnie nie wiem czy jasno sie wyrażam :) słyszałam o metodzie przesuwania ze po prostu nie robimy tej 7 dniowej przerwy a ja po prostu chcę mieć okres ale tydzień wcześniej :) Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechąca
ni emialam nigdy plastrów, ale plastry dostarczaja ci odpowiednia dawke hormonow, mysle ze nie mozesz tak poprostu zrobic sobie wczesniej przerwy, tojest tak jak z tabletki, jakbym wziela 14 a nie 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możesz tak zrobić
powód - nie będziesz zabezpieczona. Aby było zabezpieczenie podczas przerwy i w następnym cyklu potrzebne jest 21 dni. Jesli tylko 14 będzie to ani podczas przerwy ani w pierwszym tygodniu nowego plastra możesz nie mieć zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kiedys czytałam ze trzeba przyjowac hormony conajmniej 16 dni, czy to tabletki czy plastry wiec nie wiem czy to taki dobry pomysł zeby skracac, lepiej przykleic kolejne 3 plastry nie robiac przerwy to jest bezpieczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tak zrobiłam jak brałam pigułki i chodzilam caly miesiac napuchnięta jak balon dlatego teraz pomyślałam, że lepiej będzie przyspieszyć okres...ale w sumie to chyba zostawie "po Bożemu" i podczas majówki będzie "mr 0" :P W każdym bądź razie dziękuje bardzo Dziewczęta za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn hmm jak nie chcesz miec okresu na majowke to moze przyklej jeden plaster wiecej? ja keidys tak przez pomyłke zrobiłam i nic mi sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma problemu jesli
przykleisz o jeden plaster więcej. Nie musisz całego opakowania. $ plastry, tydzień przerwy i 3 plastry kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są kwestie finansowe
kazde opakowanie ok.50zł to dziewczyna trochę się wykosztuje na "jeden" plaster. Grażyna albo zostaw ten okres albo weź drugie opakowanie pod rząd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×