Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość test ciążowy

ile dni przed lub po okresie test wykrył Wam ciąże ?

Polecane posty

Gość test ciążowy

dziewczyny jest to często zadawane pytanie , więc może tutaj rozwiejemy wątpliwości niejednej z nas , tym które się obawiają pozytywnego wyniku bądź tym, które pragną by był pozytywny :) mnie interesują rekordy w tym jak ktoś wcześnie zrobił test i wyszedł pozytywny lub komuś wykrył w mega późnym terminie np po 10 dniach od spodziewanej miesiączce, a w 3 dniu spóźnienia nie wykrył ciąży, czy takie przypadki się zdażają ? albo może któraś z Was była w ciąży a test jej nie wykrył ciekawy temat i przychodzi czas, że niejedna z nas się nad tym zastanawia zapraszam do wymiany doświadczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusk.aweczka
test robiłam jak później się okazało w 9 tyg ciąży. Druga kreseczka była prawie niewidoczna trzeba było się, naprawdę dobrze przyglądnąć. Wydaje mi się że był to po prostu felerny test. Zawsze jak robiłam z innych firm wynik był konkretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja......................
staralam sie o dziecko przez kilka miesięcy i co miesiąc robilam test,najpierw przed @ a pozniej drugi po @ tak na wszelki wypadek,gdyby @byla mylna i w koncu za ktorym razem sie nam udalo i na 2 dni przed @ zobaczylam drugą ale bladą kreske,zrobilam jeszcze 2 testy kazdy innego dnia z rana i ta druga kreska byla juz wyrazna:)a teraz odliczam tygodnie do porodu,zostalo mi juz tylko 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi test wykryl ciaze
dzien po terminie miesiaczki. Okres mialam dostac w czwartek, test zrobilam w piatek wieczorem i momentalnie wyszly dwie tlusciutkie krechy :D, nie musialam nawet czekac tych 3 czy ilus tam minut (jak bylo napisane na opakowaniu). Dla pewnosci nastepny test zrobilam w sobote rano i znow od razu dwie piekne krechy. teraz jestem w 24 tc i juz nie moge sie doczekac az moj synus pojawi sie na swiecie, ale do sierpnia niech sobie tam jeszcze siedzi i zdrowo rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobra
mi tez nie wykrywaja a jestem w 3 m-cu Ciaza potwierdzona przez lekarza i na usg:) widac niektore kobiety sa niewykrywalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka daisy
a mi wykryl piec dni przed okresem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widać, każda kobieta jest inna i nie u każdej robienie testów ciążowych ma sens. Najlepsze jaja były, jak koleżanki mąż zrobił z głupoty test i miał pozytywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka daisy
no to jaja :) testy niby wiarygodne,ale za to organizmy kobiet sa nieprzewidywalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona fajnego goscia
a mi wyszedl dopiero 5 dni po terminie spodziewanej@ ,takze sie naczekalam,ze hej:) Nie wiem co bym zrobila jak by mi test nic nie wykryl,chyba bym mu uwierzyla i kapnela sie dopiero w 7-m-cu,haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobiedziewczyna
To widzicie, bo ja się właśnie zastanawiam, bo jestem już grubo po terminie okresu, robiłam jeden test przed terminem, drugi kilka dni po terminie, a okresu nadal nie mam, myślicie, że powinnam powtórzyć test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobiedziewczyna
to sobie powtórze, a co mi tam szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobiedziewczyna
Agatek na 8 dni dwie tłuste kreski? Na 2-3 dni wcześniej to jestem wstanie zrozumieć, ale aż 8? Przecież to nie zdąrzyło dojść do zagnieżdżenia jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak. nie wiem dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia, ale przypuszczam, że wcześniejsze krwawienie nie było krwawieniem miesięcznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobiedziewczyna
no chyba, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 dni przed okresem test, a 4 dni przed okresem beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa96
Witam. Okres powinnam dostac w sobote ale go nie dostalam w poniedzialek zrobilam test ale wyszedl negatywny. I dopiero w czwartek zaczal mnie brzuch bolec i chyba dostalam okresu nie jest on taki jak zawyczaj tylko inny mniej obfity. W sumie od planowanej miesiaczki minely 4 dni. Czy to moze byc ciaza ? Jak sadzicie ?? Bardzo mi zalezy na waszej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wykryl 10 dni przed spodziewana miesiaczka ale byla blada bardzo kreska nie wiem jak to mozliwe ale odrazu wiedzialam ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha 10 dni przed okreseem to musiala byc ciaza z poprzedbiego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi 8 dni po terminie @ okazalo sie ze zaszlam w ciaze 5 dni przed @ potwierdzone przez lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 dni przed @ :) blada krecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to tak bylo tydzien po terminie , miesiaczki mam jak w zegarku , bardzo regularne, do dzisiaj zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpozniej zdarzylo mi sie dowiedziec o ciazy gdy bylam w 7tyg -z obrazu usg. 5testow zrobilam, wszystkie negatywne z mdlosciami i przeczuciem poszlam do ginekologa i na usg widzialam dzieciątko z serduszkiem... stracilam tę ciąze dwa tyg pozniej wiec mysle ze juz wtedy cos felerowalo skoro testy nie wychodzily. Pozostale dwie ciaze testy robilam w 1 dniu spodziewanej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że jazdy test był inny, nie ze kupiłam złą partie z jednej apteki. Kupowałam je na bierząco w różnych aptekach i robiłam od 1 dnia braku. Wczesniej sie dowiedziałam z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca

czesc, wreszcie sie odwazylam napisac...mam 42 lata partnera od kilku lat , oboje jestesmy z bagazem doswiadczen. wreszcie on zdecydowal sie na dziecko ze mna, (bo ma swoje) ja tez mam corke 20 letnia. chcialam zawsze miec drugie...staramy sie od stycznia, w lutym spoznila sie miesiaczka 5 dni (oznaki ciazy byly i test pozytywny.) niestety jeden skrzep rozowy kolor i wszystko poszlo...teraz miesiaczki nie mam 9 dzien test zrobiony w 7 dniu przewidywanej miesiaczki negatywny...to pewnie cykl bezowulacyjny, albo przekwitam ,😏🤔 pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna

Nie chce Panią martwic, ale w tym wieku przekwitnięcie jest możliwie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvira23

Jeśli test ciążowy w dzień spodziewanej miesiączki jest negatywny to raczej to już się nie zmieni. W drugą stronę jest tak samo. Dni płodne i współżycie bez zabezpieczenia to staranie się o dziecko. Ja podczas starania korzystałam z komputera cyklu myway .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×