Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oburzona klientka

serwis opiniujący shop zone oszukuje

Polecane posty

Gość oburzona klientka

dodałam opinię o sklepie kilka miesięcy temu bo obiecałam to sprzedawcy, jeśli dobrze mnie odsłużą. przeszłam pracochłonny proces rejestracji, aktywacji i inne pierdoły, dodałam dobrą opinię o sklepie, który miał same opinie negatywne, a oni nie dodali jej. gdy gdziś próbowałam dodać ponownie, bo może coś się zwiesiło na przykład, dostałam info, ze nie mogę dodać drugiej opini o tym samym sklepie, a moja pozytywna opinia o tym sklepie nie została wcale dodana. zastanawiam się, czy jest sens opiniowania, jeśli dodawane są tylko opinie negatywne?! może to konkurencja poprostu decyduje sobie jakie opinie można dodać żeby pewne firmy pogrążyć a pewne wypromować?! jesli dodają same negatywne, to może poprostu chodzi o wykluczanie konkurencji a nie o prawdziwą informację?! jeśli moja pozytywna opinia nie została dodana, to być może temu sklepowi pozwalają na dodanie jedynie negatywnych opinii. od tej pory nigdy nie zaufam serwisom opiniującym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przyłaczam się do nienalepszych opini o sklepie Shop Zone. Ostatnio wysyłają w kierunku sklepów internetowych zawiadomienia o nieprawidłowych regulaminach ( w podtekście ma to brzmieć tak - bójcie się bo jak nie kupicie od nas "prawidłowego" regulaminu to podamy was o używanie kaluzul abuzywnych) Sami w swoim regulaminie maja pełno klauzul abuzywnych. Trzeba wysłać to do UOKiK - nie dość, ze krętacze to jeszcze wyłudzacze, którzy faktycznie swoim regulaminem moga kogoś wpędzić w klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Nasza firma także dostała taką wiadomość o złym regulaminie na stronie internetowej. Od początku można wyczuć krętactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcą wyłudzić pieniądze od niewinnych ludzi, krętacze i oszuści.. Po drugie ja im swojego maila nie podawałem a oni wysyłają ofertę bez zapytania to chyba też mogę ich podać że rozsyłają maile.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasada działania Shop-Zone taka sama jak firma Kalfasa Extra Internet i innych pokrewnych jego spółek, naciągacze i oszuści, nie odpowiadać i olać oszustów. Jako firma robimy doniesienie do prokuratury wraz z wnioskiem o ściganie małżeństwa z Poznania z ulicy Św. Marcin , które próbuje naciągać przedsiębiorców, proponujemy zrobić to innym. Czas "ucinać łapki" takim oszustom i naciągaczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa dni temu dostaliśmy z Shop Zone "ofertę" na podpięcie nas do systemu zabezpieczeń przed "Anty-DDoS oraz Firewall Network" bo przeszli szkolenie w GIODO i zainstalowali systemy ochrony danych j.w.. Ponieważ nie odpowiedzieliśmy szybko dzisiaj dostaliśmy info że nasz serwer został zaatakowany skryptem zostało zainfekowane złośliwym oprogramowaniem charakteryzującym się działaniem stron typu phishing służącym do wyłudzania informacji osobistych i planują nasze konto zablokować. To jest b.dziwnie podejrzane, trzeba będzie się chyba rozstać z tą firmą bo to już chyba trzecie żądanie kasy w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzony klient
Przyłączam się do wypowiedzi użytkownika "oburzona klientka". Również chciałem napisać parę miłych słów i rekomendować fimę, ponieważ mam kilka sklepów a właśnie ta firma wypada najlepiej. Zawsze mogłem liczyć na pomoc i fachowe podejście do sprawy. Kilka razy pisałem pozytywną opinie a serwis w ogóle ich nie publikował. Z tego co widzę to pojawiły się tylko negatywne wypowiedzi, które wydają mnie się całkowicie bezsensowne i śmieszne. Wszystko wskazuje na to iż portal KAFETERIA celowo doprowadza do oczerniania innych firmy i być może również ShopZone dość mocno zagraża i stanowi ogromną konkurencję. W ten oto sposób portal próbuje za wszelką cene zniszczyć dobry wizerunek. Na szczęście zawsze kij ma dwa końce:) A Panów z ShopZone serdecznie pozdrawiam i zawsze polecam Was jako w pełni zaufania firmę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Wojtczak
Przyłączam się do poprzedniczki. Również mam jak najbardziej dobre zdanie o shop zone. Zamawiam u nich wiele sklepów i zawsze jestem bardzo profesjonalnie obsłużony. Często mnie się wydaje, że zadaje Panom idiotyczne pytania, ale zawsze otrzyuję sensowne odpowiedzi. Mało jest takich firm ,które dbają o swoich klientów. Pozdrawiam i życzę wiele dalszych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×