Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malusia cipusia

właśnie ogoliłam cipkę

Polecane posty

Gość malusia cipusia

Jest świeża,pachnąca i bardzo kusząca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napoleon_rozdarty
Teraz ja osraj, a sie wszystko radykalnie zmieni ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia cipusia
Napoleon_rozdarty wysil się matołku na coś bardziej inteligentnego 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratulacje jutro gora
pojutrze bedziesz sie drapac jak wsciekla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kotka
Właśnie - wszystko byłoby jak z bajki ... tylko te "odrosty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia cipusia
to fakt...ale jakąś cene trzeba płacic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia cipusia
oglądać bo zaraz usuwam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pozycji kobiety powiem ze
nawet ladna ta cipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizacz cipek
chętnie bym wylizał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kotka
ładniutka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
fajniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia cipusia
a po coż miała bym się obnosić cudzą tzipką???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia cipusia
Zaczęło się bardzo niewinnie. Otóż złożyło się, że akurat zostałam sama w domu i mi się zachciało, a że nie mam chłopaka, to się zaspokajam czymkolwiek: wibratorem, ogórkiem, itp. Jednak dzisiaj postanowiłam się zaspokoić czym innym. Z rana było w domu sprzątanie. Mama zostawiła odkurzacz i pojechała po nowe worki. Jako że odkurzacz przyciągnął mój wzrok, postanowiłam sobie ulżyć rurą od odkurzacza. Taka długa i szeroka... No więc rozłożyłam nogi i zaczęłam sobie wsadzać tę właśnie rurę od odkurzacza... Było cudownie. Jednak w pewnym momencie zauważyłam, że nasz kot Mruczuś szwęda się obok odkurzacza, ale nie przejmowałam się tym, a tylko zaczęłam sobie wsadzać rurę jeszcze głębiej. No i w pewnym momencie stało się coś strasznego. Mruczuś położył się na odkurzaczu na przycisku "power", a że odkurzacz był podłączony do prądu, natychmiast się włączył! Ciąg był taki silny, że nie mogłam sobie wyciągnąć rury! Próbowałam z całych sił, ale nic... Wszystko dlatego, że ja jeszcze nie jestem dość silna, a odkurzacz, jako że mamy duże mieszkanie, jest bardzo duży i ma dużą moc. Krzyczałam do Mruczusia, aby jeszcze raz nacisnął przycisk, ale on się przestraszył mojego krzyku i uciekł. Nie mogłam nic zrobić... A odkurzacz wciąż ciągnął i ciągnął... I w pewnym momencie poczułam straszny ból i coś jakby mi się rwało... To odkurzacz zaczął wciągać moje jajniki... Strasznie mnie to bolało i straciłam dużo krwi. W wielkim cierpieniu doczłapałam się nieco bliżej odkurzacza i z całej siły walnęłam nogą w przycisk "power". Uff, udało się... Wyłączyłam odkurzacz. Ale ból nie pozwalał mi myśleć, co dalej. Przecież straciłam jajniki! Co ja biedna mogłam zrobić? Zrobiłam tylko to, co powinnam w pierwszej kolejności: wzięłam tabletki przeciwbólowe, wytarłam krew gazikami i kopnęłam bardzo mocno Mruczusia w tyłek. Na koniec opróżniłam worek od odkurzacza i zauważyłam tam swoje jajniki. Ach, jaki to był żal tak je wyrzucać do kosza, ale cóż... Były totalnie postrzępione, żadnego z nich już użytku... Pożegnałam się z nimi do końca życia. Wstydziłam się iść z tym do lekarza, a sama nie mam pomysłów na pozytywne rozwiązanie swojego problemu. Mama to by mnie tylko skrzyczała... I teraz zwracam się z prośbą do Was: co mam zrobić??? Skąd wziąć nowe jajniki i kto mi je wstawi??? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie i porady. Pozdrawiam, Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnyy facet
fajna masz cipke skad jestes, pytam bez podtekstow, i ile masz lat? i czy masz kogos kto sie opiekuje twoja cipeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kotka
Ależ.... historia mrożąca krew w żyłach :p Olej podszywkę - ta przynajmniej jest z poczuciem humoru - można się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony wacek
ooo jak fajnie a ja dzis ogolilem jajka ciekawe czy w tym samym momencie to robilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz grube palce
a dziewicza czy juz spenetrowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnyy facet
no to bede fantazjowal, ze jestes 28-letnia Iwona z Wroclawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×