Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

mam problem. 26.04 kochalam sie z chlopakiem 2 dni wczesniej bolaly mnie jajniki a po stosunku bola mnie jeszcze bardziej. okres skonczyl mi sie 13 dni temu. mam nieregularna miesiaczke. dlaczego bola mnie jeszcze bardziej? co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududuś
to może w takim razie nie ma sie co bać:) gumka nie pękła, piszesz,że juz tak miałaś... więc w czym problem? :) Nie bój sie, będzie dobrze:* a zawsze powtarzam, będzie co ma być;) nie martw sie na zapas, jeśli tak miałaś to to nie koniecznie jest oznaka ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududuś
a właśnie, kiedy tak miałaś ostatnio? że miesiączka wcześniej? wiesz co? może to problem hormonalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududuś
a mi ginekolog powiedział, że nie powinno sie używać w ogóle tabl.poronnych, bo a nóż widelec dziecko zostanie i wtedy mozna mu zaszkodzić.. z reszta wiesz, nie mówie, że nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududuś
ale to wiecie, niewiedzącej kobiecie można wcisnąć wszystko...;/ dobra dziewczyny, ide do łózia, bo trzeba dbać o siebie..a może i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey diewczynki ale sie rozpisałyście :) Szok normalnie ja od rana mam mdłosci i wymiotuje... Juz coraz bliżej dnia w ktorym nabiore pewnosci..... Boje sie ale wierze że będzie dobrze :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
3mam kciuki! a i ja wierzę, że jako młoda, zdrowa i silna kobieta urodzę zdrowego bobaska :) za tydzień badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś migrena dopadła, siedzę w domu po ciemku i mam wszystko gdzieś. biedulka :) wymiotowanie jest straszne ale jaki szczytny cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududuś
Cześć Wszystkim:) Jak tam samopoczucia?:) A propo wczorajszej wypowiedzi na temat prostinoru to sama juz wieczor z calodniowego zmeczenia uganiaczką nie wiedzialam, co pisze, takze wybaczcie;) oj 3mam kciuki za Was, żeby wszystko było po waszej mysli:):D dzisiaj znowu ból podbrzusza b.silny ale na szczescie apteka otwarta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Jak tam ?? Ja robie test jeżeli bd negatwy na wyjkezdzie majowym znow sie staramy poki nie osiągniemy zamierzanego celu :):):) Dzidziusia :):):) Także odezwe się dopiero we wtorek lub poniedziałek wieczorkiem moje drogie mamusie ;) Zycze miłego długiego weekendu a staraczkom udanych porób :):):):) Odpoczywajcie:):):):) ::*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududuś
tez trzymam kciuki:) hmm..tak sie zastanawiam..piersi mnie juz nie bola(chociaz nadal pełniejsze) tylko brzuch, sluzu jak bylo go duzo tak teraz nie ma nic. temperatury nie mierzylam ostatnio, zrobie to wieczorem.. albo juz jutro rano..za to troche mnie nudzi i apetyt normalny. co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śluz na początku miałam co jakiś czas, natomiast upławy są ciągłe i w dużej ilości,piersi też raz bolały raz nie , apetytu nie miałam dlatego w pierwszych 2 miesiącach schudłam 5 kg, miałam straszny mięso-wstręt i chciało mi się tylko jeść ciemne pieczywo z masłem i serkiem kiri oraz z rzodkiewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
mnie odrzucilo od czekolady:) a kawy nie pijalam w sumie, ale teraz jak ktos pije to mi zwyczajnie smierdzi. dzis kolezanka zapytala mnie czy przytylam, ze brzuszek mam wiekszy. mlodsci zero, wymiotow tez nie, sluz jest i bol piersi. no i siku siku i siku:) a to dopiero 4 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
a to nie za wczesnie? cos mi sie szybko zaokraglil brzuszek. :P a wlasnie.. bluzki to wiem jakie, sukienki, spodnice a co ze spodniami? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nienawidzę jak mój misio zjada orzeszki ziemne, fuj musi trzymać się ode mnie z daleka i zarz ęce i zęby myć, ale tylko orzechy na mnie tak działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
o to popatrzę:P no ja juz bym chciala miec brzuszek :P taki ladny okraglutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jeszcze będziesz płakać że się schylić nie możesz ;) mój brzuszek właśnie zaczął strasznie rozrabiać bo niedawno zjadłam czekoladę, a słodycze działają pobudzająco na dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
ale Ci faaaaaaaaajnie! alez to musi byc radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem fajnie, bo daje znać że żyje :)ale jak mi zaczyna pęcherz gnieść to się cieszę że wkładki noszę ;) taki mały alien w brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
hehe :) ja to 4 tydzien ale zdarza mi sie powiedziec cos to maluszka :P np. 'tatus niedlugo wroci i wszystko bedzie dobrze' juz kilka razy sie na tym zlapalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×