Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Gość malwinka0504

hej, wiem, że takich tematów jest mnóstwo, ale każda sprawa jest indywidualna, więc mam nadzieję, że mi pomożecie. mam 21 lat, ze swoim facetem współżyliśmy bez zabezpieczenia w dni płodne (sama nie wiem gdzie miałam głowę) w nocy z 6 na 7 kwietnia czyli 2 tyg. temu, cykle mam regularne wczoraj powinnam mieć już okres, nie pojawił się, dodam, że od kilku dni mam bóle podbrzusza, ale momentami tylko i piersi mam powiększone i obolałe, a okresu ani śladu, dzisiaj rano zrobiłam test i pojawiła się druga bladsza od kontrolnej, ale widoczna kreseczka. jutro idę do ginekologa. myślicie, że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DHDHNDFGNBGF
TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ulotce każdego testu jest napisane, że druga nawet bledsza kreska oznacza ciążę. Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pre test
To szybko wam poszlo ! gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Oczywiście, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emisia0111
Gratulacje będziesz mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
miałyście rację, byłam u lekarza i potwierdził bardzo wczesną ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emisia0111
Także jeszcze raz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjj
kurcze czemu zawsze młodym co niechcą dziecka tak łatwo się udaje a jak ktoś chce to mu niewychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOOJJJJ napewno i robie się uda wierzę w to :):):) Trzymam kciuki za wszystkie starające się Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
tak czytam wypowiedzi na różnych forach i zastanawiam się, czy lekarz może byc już tak na bank pewien, że to ciąża? a tak nawiasem mówiąc chcę być Mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
no i tak to by było 3 tygodnie od tego wystrzałowego stosunku, powiedział mi, że jest pewien. robił mi usg dopochwowe no i na fotel siadalam, tez patrzyl. juz przywyklam do tej mysli, teraz boje sie rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz co sie martwic lakarz się za na tym i gdyby nie miał pewnosci nie mowiłby tak zaufaj mu:) Teraz musisz dbać o siebie i maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczne gratulacje
fajnie, że chcesz tego dziecka bo z tego co pisałaś na początku wynika że to raczej traf. Na pewno się do tej myśli przyzwyczaisz-masz na to 9 miesięcy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
oby! bo już z wielka checia bym kupila jakies spioszki tak zeby oko cieszyc, kazal mi przyjsc za 3 tygodnie z badaniami juz, ale mysle o zmianie lekarza, czy jak pojde w przyszlym tygodniu to juz ten inny zalozy mi karte ciazy itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama wczesniaka
a jak twoj chlopak zareagowal na wiesc o bejbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak założy Ci nie będzie z tym problemu :) Ale on już do końca bedzie prowadziłl twoja ciążę także zastanow sie nad wyborem ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
moj chlopak to poplakal sie, bo jest za granica i dowiedzial sie niestety! zego bardzo zaluje przez telefon. odrazu mowil o slubie itp. ale wiecie poczulam sie taka wazna i wyjatkowa i jakos tak glebiej oddycham, chyba juz na psychike mi podzialalo. mam chec jutro pojsc do lekarza innego, zeby potwierdzil. tak bardzo boje sie rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
witam sama jestem w 14 tyg ciazy czyli w 4 mc :) karty ciazy lekarz jeszcze ci nei zalozy !! zalozy ci kolo 8 9 tyg ciazy bo to jest pewniejsze wiesz w jakim sensie nie che tego mowic bo sama przechodzilam przez to co ty :) dodam u mnie ciaza rowniez planowana ale karte ciazy to ja mialam zalozona w 11 tyg ciazy :) bo juz wtedy zarode uznawany jest jako plod i widac serduskzo bijace i wszytskio ladnie pieknie ;) ja np przechodze ciaze bez zadnych objawow i wiele moich kolezanek zazdrosci mi takiego dobrego znoszenia ciazy :) mam nadzieje ze i tak samo bedzie u Ciebie :) aaaaha i lepoiej z gory wybierz sobie ejdnego lekarza :) u ktorego bedziesz prowadzila ciaze i zakladala karte ciazy bo musi sie w tym lekarz dobrze rozpoznawac nie wolno za czesto robic usg bo maluchy tego nie lubia bardzo a w pierwsyzm trymestrze wiele usg robionych moze szkodzic :) pozdrawiam i jak masz jeszcez jakies pytania to pisz :) odpowiem mam nadzieje ze zrozumialas co napisalam bo tak chaotycznie to wyszlo :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie test dwie kreseczki potwierdzenie lekarza radosc męzczyzny czego tu wiecej chcieć?? :) Naprawde gratuluje dzidziusia i odpowiedzialnego mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
dzieki emisia i lolunia! ;* juz chce dzidziusia naprawde! nastroilam sie, ale czytam rozne opinie a to dopiero 3 tydzien od pierwszego dnia miesiaczki ostatniej minelo 5 tygodni. oby lekarz sie nie mylil! ale nie mowil zebym brala np. kwas foliowy, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie masz porobionych wszystkich kompleksowych badan musi miec wszystko na papierku żeby Ci cokolwiek przepisac. Nie masz za co dziękować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
oj mam mam za co! :) ale nie mam nudnosci itp. jedynie mniejszy apetyt, to normalne? moze powinnam test zrobic jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edejane
ja mam spokój nie musze martwic sie czy jestem w ciazy , zabezpieczam sie tabletkami w dodatku mój mąż zakłada prezerwatywe bo nieplanujemy dzieci przez najblizsze 8 -10lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiany łakinienia sa normalne jedne kobiety więcej jedza a drugie mniej, ze względu na ilośc hormonów, zależy to od organizmu. :) Ja dowiem się czy moje podejżenia są pewne dopiero początkiem maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam że nie które kobiety mają nudności dopiero ok 8-9 tygodnia ciąży, lub proktycznie wogole, łagodnie przechodza ten okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×