Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antennka

Pomocy - zapaskudzilam farbą włosy!

Polecane posty

Gość antennka

Zaczelo sie niewinnie, wczoraj przechodzac obok drogerii pomyslalam ze przyciemnie sobie lekko wlosy. Generalnie jestem szatynka - zaden wyrazisty kolor i zdarza mi sie raz na czas zrobic sobie lekki braz. Ostatnio od slonca i wody na basenie wrocily znowu do szarosci. Kupilam palette (nie wiedzialam ze one sa ciemniejsze i cholernie mocne) jakas czekolade bodajze. Zrobilam ja wczoraj... i po splukaniu zobaczylam czern! czern! i jeszcze raz czern! Rzucilam sie w poszukiwaniu ratunku. Dwa mycia szamponem przeciwlupiezowym, spanie z tymze szamponem przez noc, płukanka z cytryny, 15 minut w rozjasniaczu dzisiaj i jest ciut lepiej ale nadal sa ciemne. Blagam pomozcie jak moge je rozjasnic zeby jak najbardziej zblizyc do jakiegos naturalnego koloru. Boje sie kombinowac z rosjasniaczem zostawionym na dluzej bo beda miedziane. Moze ma ktos jakis sprawdzony sposob... Czy po jakims czasie bede je mogla zafarbowac na cos zblizonego do mojego naturalnego koloru, czy bedzie sie tej czerni trzymal wogole kiedykolwiek kolor... mam stosunkowo jasna karnacje i o ile delikatne brazy byly swietne to ten ciemny jest przytlaczajacy. Pomocy, pol nocy nie spalam i boje sie pojsc na zajecia, nie mowiac o powrocie do domu na weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tez miałam taki problem to było straszne!!! tez jestem szatynką i chciałam troszke pogłebic kolor i...miałam czarny czarny!!! no niestety nie ma cudotwórczej metody na zdjecie takigo koloru, rozjasniacz odpada zniszczysz sobie włosy, i faktycznie całkiem ci sie zmieni kolor. Ja myłam włosy codziennie by ten kolor wypłukac ale najlepiej myj włosy wodą utlenioną zmieszaną ze zwykła wodą. Weż szklanke nalej wody zwykłej do więcej niz połowa a reszte zapełnij wodą utlenioną i sokiem z cytryny. Wylej tę mieszakne na włosy i wmasuj. Potrzymaj 10 minut a potem spłukaj. Nałóż odzywke poniewaz woda utleniona troszke moze niszczyc włosy wiec odzywka je przed tym uchroni, Rób tak przez dwa dni potem coraz zadziej. Zobaczysz ze kolor bedzie szchodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz bez sensu
świetny pomysł by spalić włosy....no żal raczej radzę myć włosy codziennie i poczekać aż kolor sam wypłowieje, słońce bardzo rozjaśnia włosy więc dużo spaceruj na wykłądy ewentualnie noś jakąś kolorową chustkę na włosy czy opaskę, a cerę przyciemnij pudrem brązującym albo samoopalaczem lepsze to niż wypalenie włosów wodą utlenioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za głupi pomysł z ta woda, idz do fryzjera bo spalisz włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy chyba czytac nie umiecie!!! napisałam jej zeby tylko dwa razy to zrobiła a nie codziennie czytac nie umiecie? a cała szklanka wody plus troche wody utlenionej no ludzie uwielbiacie przesadzac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×