Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nataszza

POPRAWKA NOSA- proszę o pomoc !!!

Polecane posty

Gość gość
musze jeszcze dopisać, ze nos w ogole jest brzydki, na poczatku nie bylo tego widac bo byla opuchlizna, ale po kilku miesiacach, wszystko wyszlo na jaw, jakies dziwne zwerzenia po bokach, koncowka troche wyglada jak obcieta, a przy usmiechaniu lepiej nie mowic, nos dziwnie sie sciega na dol. Boje sie teraz isc na poprawke, ale napewno nie pojde do doktora Skupina, ktory mi to zrobil. Jak w ogole mozna tak skrzywidzic czlowieka, zeby mu zniszczyc konstrukcje nosa, ten lekarz powinien uwazac!!! ale pewnie sie spieszył, albo jak wyjdzie tak wyjdzie i teraz czuje ze nos zwisa, ledwo co sie trzyma, trzeba bedzie go wzmocnic, ale nie jestem lekarzem i nie wiem czy to w ogole nie bedzie za trudne i zbyt ryzykowne ...poprostu JESLI MACIE W MIARE NORMALNE NOSY I NAWET TROCHE KRZYWE, TO NIE WARTO, LEKARZE CUDOW NIE ZDZIAŁAJA, NOS MOZE WYGLADAC ŁADNIE W ODPOWIEDNIM SIWETLE i pod odpowiednim kontem , ale to tylko pozory, bo w innym swietle wcyhodza wszystkie mankamenty i poprostu widac ze nos jest nienaturalny, zapadajacy i ma dziwne wcięcie, zupelnie nienaturalne. PISZCZIE PROSZE U KOGO ROBILYSCIE POPRAWKI I JAK WYSZLO, NAJLEPIEJ WYMIENIAJMY SIE ZDJECIAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczekaj jeszcze jakis 6 miesiecy. Ja mialam operacje nosa, ale efekty bylo widac dopiero moze roku. Przez pierwsze 6 miesiecy wygladalam jak swinka. Nos zaczelam czuc w czubku po dwoch rownych latach. Moj nos wcale nie byl brzydki ale troche taki grubkowaty na puncie , delikatny garbek...taki jakis nie perfekcyjny. Zawsze mialam fiola na punkcie nosow. Teraz mam taki fajny francuski, kompletnie inny. Operacje zrobilam za granica, chirurg byl z Brazylii cena jak pamietam wowczas to 4,500 euro ale wynik naprawde zaskakujacy. Od razu po operacji wszyscy mysleli ze mialam wypadek samochodowy. Oczy zakrwawione, twarz spochnieta ..no koszmar. Chirurg zmienil mi troche to kosc nosowa tuz przy czole, wycial garbek no i fajnie sprofilowal czubek. Przy okazji wycial mi jakies narosla co mialam w nosie i dobrze nie oddychalam. Wyjedz za granice jak w Polsce nic nie znajdziesz. Napewno w Berlinie a moze nawet juz w Pradze znajdziesz super chirrga. Nigdy nie ryzykuj w tych sprawach. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w tym POrytm kraju cokolwiek jest okey :O dno a bedzie jeszcze gorzej, co widac na każdym kroku. w pl lekarze to srodowisko zamkniete i malo ktory w tym chorym kraju jest w porzadku. zreszta boja sie o wlasna d**e i kariere, a za te pieniądze ktore zarabiaja moga prawie wszystko, czego oczywiście sa swiadomi. lekarze, prawnicy, i nowobogaccy polscy dorobkiewicze to zamkniete srodowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy zabieg którejś z Was okazał się fuszerką, zachęcam do udziału w nowym programie tv. Jeśli chcesz trafić w ręce najlepszych chirurgów w Polsce i poprawić na nasz koszt to co nie udało się innym, opisz krótko swoją historię i wyślij: programtv@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuiana
Ja też szukam chirurga ktory poprawiłby mój nos. Miałam operacje w Białymstoku u żukowskiej oszpeciła mój nosek, miał być tylko ściety garbek, a teraz mam wklęsłe w tym miejscu aż sie zapada. Nie wiem na którego chirurga sie zdecydować, musze też wziąc kredyt bo juz niemam pieniązków. Ta pani jest bardzo podła, a pielęgniarka która z nia wspolpracuje Halina Miskiewicz jest tak samo niemiła i podła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być bardzo stresujace, skoro chciałaś mieć ładny nos, wydałaś na niego dużo kasy i efekt jest niezadowalający. Współczuję. Słyszałam, że w klinice Ars Estetica pracują bardzo dobrzy specjaliści, koleżanka robiła sobie tam zabiegi, wiec może się z nimi skontaktuj. Tu masz namiary http://www.arsestetica.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j z tą reklamą pólmózgowcu,szukaj debili na innych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin nos tragedia
Dnia 8.10.2013 o 04:24, Gość gość napisał:

Witam mam podobny problem, nos robił mi doktor Piotr Skupin z Poznania. Nos był prosty ładny z profilu, a po operacji jest jakis dziwny łuk. Poza tym nos w ogole nie został wyprostowany, a o to tylko chodziło! Teraz nos się zapada, bo doktor wyciał za duzo i zniszczyl konstrukcje nosa. Byłam u doktora ktory jest jednoczesnie laryngologiem i chirurgiem plastycznym, u doktora Marcina Jadczaka, ale takze u innych laryngologow, ktorzy niestety nie zajmowali sie jednoczenie operacjami plastycznymi, opinie byly zgodne, nos trzeba zrekonstruowac, pobrac chrzastki moze kosc. Tak jak pisze tutaj nasz kolezanka NIE ROBCIE OPERACJI PLASTYCZNYCH NOSA, BO NA POCZATKU PO OPERACJI MOZE BYC NAWET OK, ALE PO 6 LATACH JAK U MNIE NOS SIE POPROSTU ZAPADA I JAK OGLADAM zdjecia sprzed operacji, to bardzo żałuje!!!

Ja mam to samo!!! Dałam się nabrać na jego reklamy, a mój nos po operacji wygląda znacznie gorzej niż mój nos naturalny!!! Ten człowiek mnie trwale oszpecił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×