Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam juz sily

jak radzicie sobie z bezrobociem?

Polecane posty

Gość nie mam juz sily

Ja na poczatku, pol toku temu jakos sie trzmalam, zakonczylam prace w jednej firmie, zaraz mialam umowionych z 10 rozmow w innych ale zaczal sie ten caly kryzys i dupa. Robie dodatkowy kurs ale rachunki sie same nie chca placic :/ W ogole juz sobie nie radze, ciagle sie zamartwiam, zrobilam sie placzliwa i boje sie wychodzic z domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocny Maciek
A mieszkasz sama? Moze potrzebujesz pomocy finansowej? Jakie miasto? Chetnie Tobie pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz sily
Nie mieszkam sama i na drastyczne problemy finansowe nie cierpie, utrzymuje mnie chlopak no ale ile mozna ... Slonczylam olitechnike, mieszkam w europie zachodniej a tu dupa. Wszedzie mowia, ze potrzebuja polskich specjalistow a sie okazuje, ze nigdzie mnie nie chca. Chodzenie na rozmowy juz mnie meczy. W ciagu tygodnia bylam na trzech. Z dwoch jeszcze nie zadzwonili ale nie sadze, ze jeszcze sie odezwa, w trzeciej powiedzieli, ze maja na to samo stanowisko kilku kandydatow i sobie wybiora. Wiec pewnie nie mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garść propozycji
Biznes w interniecie ? Biznes w Relacji Polska kraj w którym mieszkasz ? Biznes dla polonii w tym kraju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam juz sily
mechanike ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×