Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutkaEwa

Mam być na jeden raz

Polecane posty

Gość malutkaEwa

Na portalu nasza-klasa poznałam chłopaka,z czasem zaczęliśmy pisać do siebie śmiałe erotyczne maile.Ostatnio napisał ,że chciałby przeżyć ze mną jednorazową przygodę,zabolało mnie to,że napisał w mailu,że myśli o jednorazowym spotkaniu.Dlaczego z góry przekreśla mnie?? zapewnia,że nie jest z nikim w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaczęliśmy pisać do siebie śmiałe erotyczne maile" pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co w tym złego
A może on ma tyle roboty z panienkami z nk, że styka mu czasu tylko na jeden raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaEwa
może i racja a ja łudziłam się, że jestem wyjątkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jesteś wyjątkowa ale dla faceta maile/rozmowy śmiało erotyczne to jasny sygnał: ona (też) szuka kogoś tylko na seks. w ten sposób raczej ciężko poznać kogoś wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co w tym złego
Jesteś wyjątkowa. Jedna z wielu wyjątkowych dla tego kolesia. Szukasz uczucia a on bzykania. Któreś z Was weszło na niewłaściwe forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co w tym złego
Słusznie prawisz, Laida. Taki sam sygnał jak: dekolty, odsłonięte brzuszki, krótkie spódniczki, unoszenie ramion dla poprawienia włosów podczas rozmowy, długie patrzenie w oczy, mimowolne dotykanie itd. Tak naprawdę powinnyście istnieć tylko jako głos, żeby nas nie kusić... zwłaszcza na wiosnę. Jak chcecie dziewczyny, to mogę Wam wyliczyć jeszcze sporo takich rzeczy, od których głupieją faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuhu
wylicz proszę :) jestem kobietą i ciekawi mnie co działa na facetów :) nie chcę wiedzieć, aby działać, ale aby właśnie nie działać - mam faceta (daleko ode mnie, ale wkrótce wraca) i męczą mnie już nagabywania przeróżnych gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajny gosc
słyszałam o takim chłopaku co po paru mailach proponuje sex lub umawia sie na randke ,bajeruje ,czaruje i ida do łozka i na tym sie konczy ,jak moja kolezanka go opier... to jej napisał zeby go nie obrażała ,bo on jest miły a jak nie chce to on na siłe jej ciągnął nie będzie ,więc uwaga na miłego chłopaka z naszej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePsuj
Siwetni malutka ewa, od razu udajesz taka otwarta na sprawy erotyczne odslaniasz sie i dziwisz sie ze na jeden raz, trzeba bylo wo ogole nic nie mowic tylko nadstawic tylek i po sprawie, dawno byloby pozamaiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaEwa
nie udawałam otwartej ,oczarował mnie i już zaznaczyłam,że erotyka w mailach przyszła z czasem.Zmroził mnie dopiero wtedy gdy napisał,JEDNORAZOWA PRZYGODA.Nie wiem czy poznawaliście się tak z kobietą/mężczyzną wirtualnie.Chyba prędzej czy później pojawia się erotyka w mailach i to naturalne ,czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dla faceta maile/rozmowy śmiało erotyczne to jasny sygnał: ona (też) szuka kogoś tylko na seks. w ten sposób raczej ciężko poznać kogoś wartościowego.\" co za bzdura... Wartosciowy facet TEZ nysli o seksie, wyobraz sobie... I czy spotkanie sie, a nawet na poczatku rozmowa w goracych klimatach musi oznaczac, ze facet jest kretynem? Rownie dobrze mozna zalozyc, ze kazda kobieta piszaca na kafe o tym, ze lubi seks jest nimfomanka i tylko seks jest dla niej wazny. Bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losiiieeeeiie
nie przezywaj.ja z moim facetem spotykalam sie co jakis czas na jakies trele morele buzi buzi az pewnego dnia po prawie roku sie spotkalismy i sie przespalismy i tez myslelismy ze to bedzie jednorazowe jak zawsze :P i jestesmy razem mieszkamy oczeklujemy dzidziusia i sie szalenie kochamyyyy.lepiej sie nastawic na takie cos niz na wielka milosc bo mozna sie zawiesc a takto mile zaskoczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale erotyka polegała na czym?? przytocz cos? ja z moim kolega netowym piszemy sobie ze np chetnie bym sie pomiziałaz nim, poprzytulała:P popiesciła albo nie wiem albo zebym sie z nim wykapałą.i duzo aluzji takich pada tego typu, pomasowała:P itd ale nie przekraczamy granicy raczej b pozniej jest zazwyczaj zmiana tematu i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zartobliwie:P ale ja juz gadamy teleonicznie to gadamy jak gdyby niigdy nc i nie gadamy tak:P smiejemy sie czasem ze jakby osoba w telefonie i ta od smsów to dwie rózne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDNORAZOWA PRZYGODA to okreslenie teoretycznie jednoznaczne i bardzo obcesowe. Moze oznaczac,ze chodzi tylko o to. Ale rownie dobrze moze oznaczac w ustach faceta: seks jak najbardziej, a potem sie zobaczy. Czyli: nie wyklucza, ze przerodzi sie to w cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaEwa
on pisze mi,że podobają mu się moje usta i często o nich marzy,gdyby był przy mnie to chciałby je poczuć na swoich ustach,no dobra piszemy też bardziej pikantne szczegóły.W wieczornych mailach pisał,że chętnie zanurkowałby pod moją kołderkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePsuj
wiesz ja tez bym zanurkowal chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o kurde ja tez tak pisuje;) ale ja to traktuje w formie zartu:P bo taki ze mnie zbereznik i sie z tego smiejemy tyle ze my pizemy od 2 m-cy i zawsze takie zarty sie nas trzymaja akurat zeby wszedł pod twoja kołderke to nic takiego:P bardziej bym sobie pomyslała jak ci napisał jednorazowa przygoda..chłopak szczery wyłozył kawe na łąwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pisał,że chętnie zanurkowałby pod moją kołderkę..." Jaki on milusi....:D I jaki...niewinny:) Faktycznie, potwor, wykorzystywacz, zboczeniec. Wiesz co? Umow sie z nim. Tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaEwa
pisał o szparce i używał wielu innych określeń zresztą ja też wiele napisałam ,czyli to moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePsuj
nie skad, to wina twoich rodzicow i spoleczenstwa, no i jeszcze ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePsuj
w antenkę? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaEwa
dla mnie do pewnego momentu nasze wiadomości też były zabawne.Teraz wiem,że jedni mogą się tak bawić, inni ( JA) angażują w to jakieś uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×