Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ajron-san

SZOK!!!

Polecane posty

Maniek to chyba w kosmosie ze tak zasięgu mu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonany o
Gratuluję: - konieczności używania translatorów - wiedzy o mechanizmach promocji w internecie - ogólnych zdolności kojarzeniowych Ajron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakoczyk nuda mnie tu czasem przygania :P i tesknota za przeminionym :classic_cool: Ponadto codzienna orzeźwiająca rozgrzewka przy cioraniu pomaranczowych fajansiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt jeszcze we westchnieniach do Ajrona go w mym serduszku nie przebił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz przez Ajrona to ja wcale na facetów przestałam uwagę zwracać :O to ta chemia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dziwka!! Myślałem że tylko do mnie napisała, już snułem plany na moją wielką senegalską miłość, już po moskitierę leciałem do Obi... Co prawda za cholerę nie rozumiem o co chodzi, ale myślałem że język miłości (zwłaszcza że w Senegalu dominuje francuski) sprawi że wszystko stanie się jasne... przegrałem życie, nie zaufam już żadnej kobiecie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Warkocz Witkacy jest smaczny :P po 3 szklaneczkach wina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ajron-san dostałem dziś takiego dziwnego maila i nie wiem co mam zrobić !!! Hello My name is miss Lucy i saw your profile today on(forum.o2.pl)and became interested in you,i will also like to know more about you,and i want you to send a mail to my email address so that i can give you my picture for you to know whom l am. i believe we can move from here.I am waiting for your mail to my email address Remember the distance or colour does not matter but love matters allot in life. Please reply me with my email address here THANK YOU FOR YOUR CONCERN YOURS LUCY. jestes bardzo dziecinny :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że zawsze staram się mieć owe 3 szklaneczki pod ręką... jestem zawsze piękny;) (_) (_) (_) a jak popiję to i łatwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Warkocz jest :D :D :D :D jesteś wierna mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ze ktoś przebije Manka?:classic_cool: Próbuj ale uważaj gimnazja mają 3 dni wolnego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie że uczestnicy castingu mają przebić Mańka osikowym kołkiem?? pass, bezemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy :D:D:D jego legenda jest niesmiertelna :D:D:D temu facetowi podziekowania składam za to że dał mi tyle us,miechu swoją obecnoscią jak nikt dotąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safarii
A pisali panowie na topiku związanym z Czarnuchami i ich polskimi kurewkami ? Jak tak to ktoś to czytał i to rodzaj Akcji przeciw rasizmowi:)POLSKIEMU NARODOWEMU RASIZMOWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safarii-> ale o co chodzi?? I dlaczego miałem pisać na topicu który mnie kompletnie nie obchodzi?? Jest jakiś nakaz Młodzieży Wszechpolskiej?? czy może RAAF?? niezależnie od tego powiem jedno: ch. Ci w d. (dowolnego koloru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek to ja muszę spuścić dzisiaj- trójniak różak, już ostatnie ługowanie skończyło pracować... i już za 4 leta będzie rewelacyjny nektar i ambrozja w jednym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicia pięknie to napisałas o Mańku, jak tez tak uważam, opowiem mu o tym :( napewno się ucieszy :) Masz rację teraz w gimnazjach są kompetencje, wiec gimgówna siedza na neostradzie, wiec z catingiem się wstrzymam az pójda do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz i po 12 proszę bo pomaranczowe fajansiary wtedy na drugą zmianę do Biedronki idą i jedyny kontakt z kompem to maja poprzez kasy fiskalne :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zonko seks jest seksem nie brakuje CI czułości przytulania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychylam się do pytania- nie brakuje Ci przytulania i czułości?? Bo jest w Tesco promocja na misie pluszowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×