Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rubensowa kobitka

Co za nienormalne czasy gdzie promuje sie puste Barbie i anoreksję

Polecane posty

Gość DHDRDW
Lizzi jestes moja idolką! zajebista poprostu jestes ! ;* śmiecia kupe gnoju bym zajebał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko od siedzenia na Kafe
na pewno lepiej Ci nie będzie. Może być pocwiczyła zamiast stekać jaka to Ty biedna jesteś, bo dużo żresz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizziCompany
mario nie zaczynaj lepiej ze mna;] bo miła to ja jestem do czasu spotkaj sie ze mna,a zobaczysz co bedzie;) idziesz na taki układ? czy sie boisz KOCHANIE :D zaraz bedzie " nie,bo z kupa gowna nie ma po co" ohh jak odmowisz to po prostu jestes GOWNEM ZWYJKŁUYM GÓWNEM ROZUMIESZ?!:) chcesz dostac w koncu po mordzie,zadna ci jeszcze nie dala prawiczku pierdolony? jakis problemik co do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DHDRDW
co Gnoju mowisz? zgłosic sie psie?! a w ryj dostales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizziCompany
DHDRDW - oo dzieki :D :D ja lece bo trace czas tylko;* aa tematy lepsze czekają:) papa;* a Ty gnoju daj mi znac na numer 8543792577 co do spotkania juz sie nie moge doczekac kutasie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boski Apollo - prawdziwy
WTF...Znowu jakaś grubaska założyła temat. Ręce i ch..j opadają jak znowu widzę taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizziCompany
wyprowadziles mnie z rownowagi bauahaha;D to juz klnac tu nie mozna? ty ciągle to robisz BO MYY CIEBIE WYPROWADZAMY Z ROWNOWAGI A O TO NAM WSZYSTKIM CHODZI PADALCU jebany! ;) dalej pije fante takze zdruuufko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij ci
ładnie za innych piszesz mario hahahaha!! Apollo prawdziwy ja pier... co za czubek ;D taa widac jak kazdy ma zdanie takie jak ty okularniku z przed mościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizziCompany
nie 17 :D problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochani nie zwracajmy
na niego uwagi :) to jest zwykły gówniarz ,ktoremu sie nudzi mysli,ze jakas go tu poglaska i bedzie probowala go rozgryzc on normalnie jest aniolkiem bojącym sie ludzi;) widzicie,ze nawet nie odpowiedzial na to,czy sie spotka z nia bo bał sie.. no trudno;) wstyd mi na takich polakow;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizziCompany
ty to jestes dopiero ŁOM :D Boże ja juz tu nie moge ze śmiechu przy okazji ćwicze mięsnei brzucha :D taaak nie zalicze religii ,a moze chemii co??:D pouczysz mnie? znam anatomie człowieka nawet wiesz? i dwa języki?:D ahh jaka jestem mądra,a ty naiwny !:DD:L:D:D:D::D ZALOSNY KRETYN AZ ZÓŁC PRZECHODZI NA NASZE POLSKIE ZIEMIE BO RUSEK WBIŁ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizziCompany
i ten numer sieroto jest nieprawdziwy :D spotkasz sie? miasto podaj lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizziCompany
wypierdalaj mały penisie;) bulwers?:D hihihihihi hohohoho lece na piweczko z mym cudownym :D a ty siedz i gnij ;*** mrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misgaa
mario to CIOTA ,ktora gra własnie w takie gierki typu "MARIO" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5
dziewczynki śliczne ...centymetry, kilogramy... wygląd a parametry - to nie tylko cyferki, to budowa, genetyka, ale i styl życia oraz sposób odżywiania... Można przy np. 170 cm wzrostu ważyć 70 i wyglądać szczuplej niż przy 60. Jeśli ma się drobną "kość" i wysportowane ciało wygląda się szczuplej niż przy mniejszej wadze przy "nalanym" cielsku. Dziewczyna, która objada się fastfoodami i całymi dniami siedzi przed laptopem zawsze będzie wyglądała grubiej i "obleśniej" niż jej koleżanka, która je rozsądnie i uprawia sport, gimnastykuje się. Ale chyba 75 kg przy 170 to za dużo.... Niestety istotny jest także wiek moje kochane, z czasem od patrzenia na jedzenie doopa rośnie. Niech nie martwią się młode laski, że jedzą i ciało "nie przychodzi", przyjdzie, przyjdzie...wraz z latkami... Ważne, żeby się w młodości NIE ZAPUŚCIĆ, bo potem nawet Boże nie pomoże! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 177 cm i waże 64 kg... na poczatku roku ważyłam 70 kg i czułam sie jak spaślak... wziełam sie za siebie i w ciągu miesiąca zrzucilam 6 kg. teraz jest okej. ale ja prowadze aktywny tryb zycia, do rpacy chodze codziennie łacznie godzinę a nie woże dupsko samochodem, nie jem w macu ani fastfoodów, nie obżeram sie chlebem i bułkami czy drożdżowkami... aha - w genach mam nadwage. Mama, babcia, ciocie-wszyscy grubi albo ostro przy kości:P ja nigdy taka nie bede- po 1. chce byc zawsze atrakcyjna 2. mam problemy z kolanem i nadwaga je wykończy... chcieć to móc. duzo sie ruszać, gimnastyka, sport, rower, taniec, seks:P jestem szczupła,mam figure nastolatki i jędrne ciało. acha - młodziutka tez juz nie jestem. mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5
Japonko super, że jako "leciwa" (ja też:)) trzymasz fason i oby tak dalej!, ale przy takich warunkach genetycznych trzeba uważać szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×