Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margul

świadek w sprawie o alimenty

Polecane posty

Gość karrrrrrrrolina
Dziecko jest darem od Boga, jest największym cudem, jest to chodzące szczęście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Osoba która nazywa dziecko ze związku pozamałżeńskiego benkartem nie jest człowiekiem!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję zę kobieta która stara się o alimenty na dziecko jak i również za dziecko wygra tą sprawe albo już wygrała. A ty pwinieneś siedzieć!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele, jak czytam tych popieprzonych gośc***pradowdopodnie są to opinie patologii społecznej, to aż dech mi zapiera jak można być aż takim cymbałem?! SZOK! DO PAKI Z GNOJAMI?!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wniosłam o podwyżkę i jak będzie taka potrzeba to powołam na świadka córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście prawo nie dopuści do takiego zbydlęcenia matki-polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tanga trzeba 2 osób a nie jednej czemu już nie narodzone dziecko to wydatek jakbyście chcieli wiedzieć a nie najlepiej dziecko zrobić i potem tylko alimenty uciąć mu penisa i będzie miał spokój więcej alimentów płacić nie będzie musiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zwrot kosztów za lekarza" xxxxxx to już nie ma bezpłatnych ginekologów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jakim prawem ma zwrócić połowę za lekarza? A co on w dowodzie ją ma? To jest prawnie obca kobieta dla niego i autor nie ma żadnych zobowiązań wobec niej, jedynie wobec własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Dopóki kobiety nie zaczną się szanować , być odpowiedzialne, dopóty bajzel się nie skończy.Babom za dużo pozwolono. A feministki jeszcze to potęgują.Baby , których nikt nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oddalaj sprawy w czasie,bo to sie wiaze z dodatkowymi kosztami. Nie wiem na ile mozesz byc ojcem,ale jak nie jestes pewny zglosc do prokuratury prosbe o badanie DNA ,wtedy masz za free. Sad zabezpieczy jej roostrzenia do zakonczenia sprawy.czyli jesli np w styczniu chciala alimentow w kwocie 500 zl,do rozprawy powinienies jej to placic miesiecznie. Wiem ze jednak malo kto placi do uzyskania wyroku prawomocnego z ktorego np wyniknie ze zamiast 500 zl masz placic 250 zl. Jednak reaguj szybko.Pismo na pismo.Wez adwokata,nie sep sie. Zawsze moze przyjsc czas na zwrot twoich kosztow.Pisz to w kazdym wniosku do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ale jakiego świadka chcesz powołac autorze i co niby miałby zaswiadczyć? bo temat trochę mylacy (tytuł). powinien brzmieć "jak wymigac sie od odpowiedzialności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
No właśnie jakim prawem ma zwrócić połowę za lekarza? A co on w dowodzie ją ma? To jest prawnie obca kobieta dla niego i autor nie ma żadnych zobowiązań wobec niej, jedynie wobec własnego dziecka. no niestety pudło. KRiO wyraznie mowi ze ojciec dziecka ktory nie jest meżem powinien łożyć na wydatki związane z ciążą ok. 3 msc przed porodem oraz za koszty związane z porodem (moze w szczegółach się mylę,trzeba by było dokladnie sprawdzic ale wlasnie od tego,u którego "nie jest w dowodzie" kobieta ma prawo się domagac roszczeń.). takie jest prawo czy tego autorze chcesz ,czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Szpitale są bezpłatne. Tam ma również wyżywienie.Chyba ,że nie ma ubezpieczenia. Ale to już jej wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zacznie od badan DNA w PL robia je dopiero po urodzeniu. Do czasu pozwania przez matke bedzie musial placic. Nawet jak sie okaze ze dziecko nie jego i zazda zwrotu kosztow( znow adwokat) prawdopodobie nigdy nie uzyska zwortu poniesianoych nakladow finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Musi to udowodnić . Ale mamy tu kolejny przykład """ równouprawnienia """ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
dziecko z tego tematu ma już 5 lat więc rady odnosnie kosztów w ciązy są mocno przeterminowane :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
kazda cieżarna jest ubezpieczona- z urzędu. ale ciąża to nie tylko spzital i wyżywienie ktore sa bezpłatne. ciąża pociaga za sobą dodatkowe koszta ktore ciezarna musi poniesc,jelsi ma nmeza-ponosza oboje,jelsi nie to ma prawo się domagać z ustawy. przykladowo bezplatny ginekolog zleca ciezarnej badania tylko podstawowe (np na toksoplazmozę juz nie bo sa platne) ale jesli kobieta chce miec zdrowe dziecko a raczej kazda chce-to logiczne-musi zrobic wiele dodatkowych badan,odpowiednia dieta dla kobiet w ciązy,witaminy,żelazo,wyprawka dla dziecka,łóżeczko,wózek,dojazdy do lekarza itd to wszystko,niestety nie jest juz za darmo. i czy to się komus podoba czy nie takie jest prawo i zyjemy wg.niego-ustanowionego przez ustawodawców i twórców Konstytucji,a nie wg prawa ustanowionego przez skrzywdzonych panów alimenciarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Jak są alimenciarze to są i alimenciary. Jak zaczną się szanować i żyć po Bożemu , to i problem się zmniejszy lub nawet całkiem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez potrzebowalismy swiadkow. generalnie sprawa byla dosc trunda, ale adwokat http://dobryadwokat.org.pl/ sobie z tym poradzil i wszystko poszlko po mojej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×