Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna...........

Cena umycia kostki brukowej

Polecane posty

Gość anna...........

Proszę podajcie mi cenę umycia 50m kostki brukowej przez wyspecjalizowaną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostki brukowej ?????? Co z ciebie taka czyściocha? A kto to w ogóle myje ? 50 m , można samemu to zrobić . A czym to ubrudzone jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A*N*U*L*K*A
Kup specjalny płyn do mysia kostki i sama umyj - napewno taniej wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczko
pozycz od znajomych myjke cisnieniowa,tzw.karcher i umyj sama wyspecjalizowane firmy tez tak myja nawet jakies super płyny nie beda potrzebne bo cisnienie zrobi swoje. No i na pewno sporo zaoszczedzisz bo wiadomo ze usługi sa drogie. A po umyciu radze ja wymalowac specjalnym płynem do kamienia i kostki pod nazwa "strażnik bruku" ten preparat sprawia ze kostka nie blaknie i sprawia wrazenie mokrej. ogólnie bardzo dobrze zabezpiecza i konserwuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak..
ja myje myjką ciśnieniową jak ktoś wyżej polecał. Wlewam czasem specjalny płyn i są czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Kochani, remontowałam elewację i pobrudzili murarze. Nie wiem ile kosztuje, bo muszę doczyścic ją. Zwykłe środki nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka to kostka betonowa czy granitowa ? Jeśli betonowa to możesz mieć problem ponieważ jest bardzo nasiąkliwa i zazwyczaj pozostają trwałe plamy. Jeśli to granit albo inny naturalny kamień to nie będzie, żadnego problemu z usuwaniem zabrudzeń. Może spróbuj tego środka z lidla do bruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
tO JEST KOSTKA BETONOWA.Jest cała po tynku akrylowym. Nie zabezpieczono jej i teraz nie wiem co robic. Odliczyc koszt naprawy od rachunku za robociznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Jesteś bardzo niegrzeczny. Musiałam ze względów zdrowotnych opuścic dom. Zastanów się jak coś masz głupiego napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze wy macie syf kolo
domu nie znaczy że autorka też musi :o A ty idioto się zastanów czy każdy musi siedzieć przy pracownikach którzy remontują coś? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Mario, właśnie wróciłam i jutro przyjdą po zapłatę. Radziłam się mądrych ludzi, nie czekam na głupie uwagi. Miłego dnia. Odpocznij juz dzisiaj od kopmputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Człowieku, piszę bo powiedzieli, że nie są w stanie tego zlikwidowac, więc muszę zlecic to firmie specjalistycznej . Odliczę to od kwoty jaką miałam zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Mario, dziękuję juz za Twoje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Proszę Pana, sama tego nie zrobię. Muszę. zlecic to firmie. Pytałam tylko o cenę > Po co Pan robi z tego taką aferę i ciągle mi ubliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Mam problem, poprosiłam o radę a Ty Mario ....Zastanów się czy jesteś kompetentny by mi odpowiadac. Prosiłam osoby znające się na tym temacie. Jeszcze raz Ci dziękuję i nie zaśmiecaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario za 2 godziny
dobranocka, idź odrobić lekcje bo nie zdążysz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna...........
Przepraszam, nie będę z tobą wymieniała poglądów.To nie mój poziom rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze to chwilka
Przecież widać, że ten człowiek ma problemy. Nie przejmuj się, Anno :) Najlepiej ignorować, nie zwracać uwagi, co i ja robię. :) Nie mam zamiaru reagować. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zombizombi
Kafeteria schodzi na psy... co stwierdzam z przykrością. Nie jest to winą moderacji. Po prostu - smutny znak czasu. Dotychczas udawało się uniknąć rynsztokowych "wypowiedzi" po prostu nie wchodząc na dyskusję ogólną. Rynsztok wlał się i tu :( Anno - pozdrawiam... a reszcie dziękujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno moja propozycja jest taka: powiedz dzisiaj fachowcą - murarzą, że im zapłacisz jak posprzątają po sobie i nie obchodzi Cię , czy sami wyzczyszczą tę kostkę czy też zlecą to jakiejś firmie. Tak naprawdę nie wiesz, czy ktokolwiek sobie z tym poradzi a jeśli się nie uda to będziesz mogła ich obciążyć kosztami wymiany, ale żeby nie biegać za nimi i nie prosić się o to co Ci się należy poprostu nie płać im dopóki się z tym nie uporają bo inaczej możesz być pewna, że już ich więcej nie zobaczysz. To co proponuję Ci jest zgodne z prawem i zasadami ogólnobudowlanymi (prowadzę firmę brukarską), fachowcy są zobowiązani zostawić teren w takim stanie jaki był przed remontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susy ty analfabetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście zainwestowali w dobrą kostkę, taką jak Kost-bet, to nie trzeba byłoby się martwić teraz jakimiś plamami. Ja od 2 lata nic tylko patrzę na moją kostkę i od pierwszego dnia wygląda świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby ktos chcial namiar na dobra kostke brukowa, to polecam tę firmę www.gramar-kostka.pl, ukladalam z nimi dwa razy, w domu i na działce i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do układania kostki to najlepiej jakaś sprawdzona, polecona albo ktoś znajomy, wtedy widaomo, że nie okantuje nas na materiałach i zawsze może jakiś rabacik wskoczyć ;) Mi akturat znajomi polecili firmę p. Błaszczaka http://www.kostka.info.pl/ i jestem zadowolona. zrobili, posprzątali, dobra ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zalezy od tego jaka kostka itd, ale to juz mozna indywidualnie sie umowic z dostawca, ja np kupuje kostke stad www.gramar-kostka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co ci wyspecjalizowana firma? lepiej postaw na jakiś dobry środek do mycia, specjalny do bruku i będzi eok. ja mogę ci polecić dynasil renowal 500. On się nadaje świetnei do bruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skusiłem się tym opiniom o www.gramar-kostka.pl i okazało się, że naprawde są świetni, więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×