Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość catering a wesele

catering na weselu

Polecane posty

Gość mareczeeek
Ze swojej swojej strony mogę polecić Pol Trans. Moja ciocia u nich pracuję, także byle gówna nie polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz mam katering ale chciałam jeszcze zamówić specjalne opakowania na upominki dla gości i niestety ale firma nie współpracuje z żadną introligatornią. Znacie może w okolicach Wawy kto się może tym zająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaJK
Sprawdź może sobie stronę firmy w której zamawiałam ekspozytory kartonowe Kopikom.com.pl powinni mieć też w swojej usłudze także możliwość zamówienia takich pudełek kartonowych o jakie Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy an tak
Jeśli masz dylemat polecam Pol-Trans Catering. Mają na prawdę ekstra oferty. Zajrzyj na ich stronę i przekonaj się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia Mak
Sprawdź może ofertę Pol-Trans Catering. Korzystałam z ich usług rok temu i byłam pamiętam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doooominika
Ze swojej strony mogę polecić Pol-Trans Catering- rewelacyjny kontakt, oferta doskonale dopasowana do potrzeb spotkania. Firma elastyczna, która zapewnia kompleksową obsługę klienta. Szczerze POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja990
pol trans- jedzenie bardzo dobre, miła obsługa i co dla mnie ważne dania podane gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwwwia
w zależności na jaką okazję szukasz cateringu. W końcu firma firmie nie równa. Jednak ze swojej strony mogę polecić Pol-Trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan

Świetna sprawa to na pewno Catering Arts ! dobre jedzenie niska cena i jakosc na wysokim poziomie, nic nie mozna zarzucic obsludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo

Ja jestem pod wrazeniem Cateringu Arts jesli chodzi o takie duze wydarzenia, jak sluby komunie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzennaele

U nas było jedzenie z jedziecatering.pl . Menu bardzo przemyślane, ceny za talerzyk bardzo konkurencyjne, a co najważniejsze - smak. Absolutnie nie miałam się do czego przyczepić. Wszystkie składniki były świeże i bardzo dobrze doprawione. Bardzo, bardzo smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popi

Mnie to tak jakoś nie pasuje, na wesele jedzenie z cateringu, odgrzewane itd. My organizujemy na sali, restauracja jest na miejscu i mają super kucharzy i wszystko będzie świeże. Zresztą siostra też tam robiła wesele i było świetnie więc totalnie sprawdzony lokal mamy - Wróblówka z Bielska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tak do konca przekonana do wesela bezalkoholowego. Wiadomo, ze to mlodzi decydują czy ma być alkohol czy nie, ale moim zdaniem dobrze jest jednak postawić przynajmniej wino oraz wypić lampkę szampana tak aby uczcić zamążpójście.

My również zdecydowaliśmy się na katering Mielismy upatrzone miejsce na wesele ( pod chmurką). Zdecydowaliśmy sie na nich:

http://www.gastro-tour-serwis.pl

Jedzenie przepyszne, bardzo zróżnicowane. Działają w Krakowie i okolicach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Widzę, że jest sporo pozytywnych rekomendacji Catering Arts i ja swoją dorzucam! Organizacja pierwsza klasa, a jedzenie było naprawdę rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

Ja również catering weselny zamawiałam w firmie www.cateringdabrowa.pl. Jedzenie wyśmienite i zawsze świeże. Bogata oferta w menu. Kompetentni fachowcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×