Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pauuulina88

zna ktos rosyjski??

Polecane posty

Gość Rzucam rękawicę
Ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Разные роды сериалов. Бытовое осматриваемое преимущественно через женщин, фабуларно-документальное для любителей фактов и правды, уголовное предназначенное скорее для мужчин, фантастическое для людей любящих фиктивный мир и сверхъестественные явления. Я хотела бы подчеркнуть, что на популярность сериалов вплывает человеческое воображение. Она не знает границ. Люди любят шемы, когда всё происходит точно так, как он бы собой этого ожидал. Лишённое окончание ?хаппы энду? Даёт им чувство ненасытности и разочарования. Потому что ведь всё могло быть такое красивое! Режиссёр это создавая сериал только что берёт во внимание. Бохатэжи сначала расстаются, а позднее возвращаются друг в друга. Отрезки наиболее часто кончаются ситуациями будящими эмоции и заинтересование. А их решение наступает в следующем. Таким образом людей очень интересные судьба героев и смотрят его в следующий вечер. Старшие, более безработные люди, главным образом женщин смотрят тэленовэле. Следят на своевременно судьбы героев временами даже забывая о более важных вещах. Я считаю также, что у сериалов им есть более знаменитые актёры этим более популярное. Это по-моему нормальное. Если будут фаном какого-то актёра, или актрисы, то охотнее осматривает фильм с участием этого человека. Мы, люди, пробуем в этих фильмах найти частицу собственной жизни, если мы находим эту частицу в судьбах кинематографических героев, внимательно наблюдаем их действия и временем пробуем включать их в собственную жизнь.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się, a nie masz słownika albo translatora? u mienia niet swabodnych wriemii sztoby tiebie skazać szto tam plocho ty napisała. u mienia mnogo wiesi katoryje mnie nada zdielac izwinitie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
Pauuulinka zaczekaj jeszcze troszeczki. Znam j. rosyjski perfektywnie i juz zaczela tlumaczyc ten tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja izuczał russkij jazyk, no eta było oczen dawna- czitat' mnie płocha. Łutsze razgawariwat'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
Sa rozne rozaje serialiali. Zycie domowe, ogladane zwlaszcza przez kobiet, fabularno-dokumentalne dla milosnikow faktow i prawdy, kryminalne jest przeznaczone wiecej dla mezczyzn, fantastyczne dla osob, ktorzy lubia nieprawdziwy swiati ponadnaturalne zjawiska. Chcialaby podkreslic,ze na popularnosc seriali ma wplyw wyobraznia ludska. Ona nie zna granic. Ludzi lubia schematy, gdy wszystko odbywa sie akurat tak , jak jak oni tego oczekiwali. Pozbawione konca, heppy enda. Daje im odczucie niedonasycalnosci i rozczarowania. Bo przeciez wszystko moglo byc takie piekne. Rezyser, stworzajac ten serial tylko to bierze pod uwage. Bochaterowie od poczatku sie rozstaja, a pozniej wracaja jeden do drugiego. Odcinki najbardzej czesro sie koncza sytuacjami i przyszlymi emocjami i zainteresowaniem. A ich rozwiazanie nastaje w nastepnymych. W sumie ludzi bardzo sa ciekawi losem bochaterzow i ogladaja nastepnego wieczora. Starsi, szczegolni ludzi bezrobotni , szczegolnie kobiety ogladaja telenowelly. Pilnuja swojeczasnie losy bochaterzy, czasem zapominaja o wiecej wazne rzeczy. Moim zdaniem takze w seriali im wiecej slynni aktorzy sa tym wiecej popularni. To jest normalnie. Jesli beda fanem jakiegos aktora lub aktorki to chetniej ogladaja film z udzialem tego czlowieka. My ludzi probujemy w tych filmach odnalesc odrobine wlasnego zycie, jesli odzyskujemy te odrobine w losach bochaterzow filmow, uwaznie obserwujemy ich dzialania i czasem probujemy wlaczac je we wlasne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
po prostu chodzilam do szkoly rosyjskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
Pauuulina 88! Jestes tam? Jestes zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
Witkacy! Czemu nie potrafiles pomoc dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patamu szto bukwy zabył:) mnie płocha czitat' kak skazał łutsze gawarit, cziem czitat kakoj- ta tiekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
Przeciez ja dalam rade i z czytaniem i z tlumaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
Nigdy nie jest zapozno do nauki , szczegolnie j. obcych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
2 mies. to jest zamalo. Jesyka uczy sie przez gluzczy czas. Zycze sukcesow w nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruskaja- w końcu nowej foty się doczekałem:classic_cool: swoją drogą przypominasz mi trochę taką jedną doopę co sie w mej okolicy przechadza🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
Tobie Witkacy tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
Nie trac nadzieji! Potrochu sie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×