Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabinkaaaa

30tc a dzidziuś ma 1900 to dużo???

Polecane posty

Gość sabinkaaaa

Jak w temacie. Wydaje mi się ze to duzo i juz sie boje ze czeka mnie cesarka :( a tak chciałm naturalnie. Lekarz mówi że nooo dużo ale nie jest źle. Nie wiem co myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
waga dziecka ok 30tc podobno podwaja sie do 40tc, wiec dzidzius mialaby ok 3800, ale pamietaj ze to tylko waga szacunkowa, z marginesem bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaska rabarąska
duzo, ale spokojnie. usg moze sie pomylić nawet o jakies pół kilo. poza tym dziecko moze teraz juz wolniej przybierać na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkaaaa
ufff, to by było pocieszające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 28tc,tzn bylam kiedy mialam usg,ktore oszacowało wagę mojego synka na 9600 a 1050g.Mi się wydaje,że to mało,tym bardziej,że mam krotką szyjke macicy (nie czytaj skracającą się) i boje się przedwczesnego porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój malutki w 30 tyg miał 1860 lekarz też mówił że duży będzie a urodził się raczej normalny - 3340 i długi 58 cm :) także wszystko zależy od tego w jakim tempie będzie teraz przybieral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkaaaa
a czy to zalezy od tego ile ja jem i tego co jem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady zgaga
duzo. moj sie urodzil w 35tc i wazyl 2kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia25
Mój mały w 29 tc ważył 1650 i ginka mówi, że sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ja w 31 tyg ur corke wlasnie z waga 1900 wiec mysle ze to dobra waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie.Moja córa w 30 tc ważyła 1880 a urodzila sie z wagą 3600 , była długa a szczupła więc naprawdę niemasz sie co przejmować i szykowac na cesarkę od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy lekarz pieprzy po swojemu, a tak naprawde to są wszystko tylko PRZYPUSZCZAJĄCE NORMY- moja mała w 32 tc ważyła 2100 i według gina całkiem zwyczajna waga..wiec cos nie gra jedna ma 1650 druga 1900 inna 2100 i wszystko gra. Brednie. Każdy płód rozwija się swoim tempem, zalezy od kobiety, jej odzywiania i innych nieznanych nam czynników..ja to nazwę naturą.:) Się nie stresować - lekarze nawet przed porodem byi walą i rodzą się 5kg dzieci zamiast 3,5kg i odwrotnie.Ja traktuję to czesto z przymrużeniem oka.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×