Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolleennkkaa

z czym zestawiać brązowe spodnie?

Polecane posty

Gość oolleennkkaa

kupiłam fajne brązowe/khaki spodnie o trochę "męskim" kroju. są świetne. mam tylko problem z jaką górą będzie dobrze je zestawić. w jakim stylu, no i ewentualnie kolory...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolleennkkaa
hmm? jakieś propozycje? bo mnie nic innego prócz czarnej bluzki nie przychodzi do głowy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od materiał i czy spodnie z kantami...Do brązu pasuje jasna góra..biała...kremowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolleennkkaa
materiał - bawełna z domieszkami. to nie są eleganckie spodnie. z tyłu nie mają naszytych kieszeni tylko takie schowane, można je zaprasowywać na kant lub nie. są "luzackie" i jakoś ciągle mam kłopot z dobraniem "góry". najlepiej nosiłabym do tego czarne t-shirty, ale to wieje nudą, jasnych kolorów nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkd
Rany, przecież do brązowych spodni pasuje dosłownie wszystko. Cała ciepła gana od żółtego przez pomarańcz, ceglasty, czerwony, bordowy, pasują różne warianty beżu i brązu, róże, także te z domieszką fioletu, pasują także najrozmaitsze zielenie tak ciepłe, jak zimne, no i pasuje turkusowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,taki kolor naprawdę fajnie wygląda z większością innych barw;) Jeżeli chciałabyś wyglądać ciekawie i kolorowo,to może jakaś bluzka fioletowa lub różowa i na przykład takie buty http://1but.pl/tabid/289/productid/9178/default.aspx?typ+u%C5%BCytkownika=damskie ? Do tego jakaś torba pasująca do bluzki,ale w pastelowym odcieniu? Jeżeli chciałabyś być bardziej sexy,to może takie http://1but.pl/tabid/289/productid/9008/default.aspx?typ+u%C5%BCytkownika=damskie a do tego jakaś dziewczęca bluzka zielona lub niebieska? Masz naprawdę dużo opcji,na pewno coś fajnego wybierzesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftjasaa
tochyba nie nowość że do brazu pasuje coś jasnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefkayuui
brąz i coś jasnego to jest dobre połączenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×