Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żeeeelka

Od dzisiaj zaczynam biegać, kto ze mną ?

Polecane posty

Codziennie rano albo wieczorem. Może nawet i w środku dnia. Ale codziennie! DLa kondycji i dla samej siebie. Ktoś się przyłącza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibuułka
ja bardzo chętnie, to wymodeluje nogi po tabletkach antycellulitowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś sobie tak biegałam, fajna rzecz :) teraz mi się nie chce, wolę sie w domu porozciągać, porobić brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevant
ladaco "siedzenie we fotelu na tarasie z piwem w domku letniskowym otoczonym lasem też jest ciekawe" uhhh miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevant
mi też by się przydało troche pobiegać :) ale niestety mam problem z fajkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasiiiioooolll
ja kupiłam super buty i spodenki, ale tylko raz pobiegłam, bo na drugi dzien deszcz padał a teraz nie moge sie zebrać:( Zawsze znajdę jakąś wymówkę, a tu zaraz lto i dobrze by było się wzmocnić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejasny punkt widzenia
nie biega się codziennie, organizm potrzebuje regeneracji po wysiłku polecam co drugi dzień i zacznij od marszobiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youngwhitemale
żeeeelka skąd jesteś możesz się do mnie przyłączyć jak coś żeby nie było ci smutno ja biegam wieczoremi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej wątpie, że z tego samego miasta jesteśmy :) A ja dosyć często biegam, tylko teraz była dość długa przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youngwhitemale
jkai dystans pokonujesz ??? ja staram sie biegać minimum 30 minut no oczywiscie biegam codziennie rzadko sie zdarza żebym sobie odpuścil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doty123
Tylko że bieganie nie jest dla każdego. Może bardzo obciążyć stawy (przede wszystkim kolana). Podstawa to odpowiednie buty (niestety cholernie drogie), no i najlepiej byłoby biegać po leśnych drogach (nie po twardym asfalcie itp.). Uważajcie na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youngwhitemale
no napisz przynajmniej z ajkiego wojewodztwa swiat jest mały : ) za twoje podejscie do biegania juz masz duuuzy plus u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk
od dzis hahaah no nie rozsmiedszaj mnie, jesli masz 1kg nadwagi to ok ale jesli wiecej to stanowczo zapozno. wpierdalalas jak swinia cala zime i myslisz ze spad nie w 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youngwhitemale
kurwa jego mac powrot do rzeczywistośći :) ... ide pojeździć na rowerze :P podkrapackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biegam, żeby schudnąć :) Mam idelana wage i na pewno nie jestem za gruba :) Buegam bo to lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizalka
wcale nie musze sie odchudzac, jedynie chcialabym nogi wymodelowac po cellla, bo chociaz celllulit zanika to jednak troche trzeba miesnie pobudzic, rozruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóżka
mizalka a ile już cellasene łykasz? efekt już jest widoczny? sama muszę się wziąć za swoje nogi, bo lato za pasem, a ja w krótkich spodenkach wstydzę się pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×