Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mrrrrauuu

Moje dziecko widzi ducha????????

Polecane posty

bo podobno dzieci mają większą zdolność widzenia nadprzyrodzonych rzeczy....później ta zdolność zanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumując wątpię ,aby dzieci widziały nadprzyrodzone zjawiska, dzieci mają jedynie wybujałą wyobraźnie. Wystarczy samemu przypomnieć sobie jak to było, gdy było się dzieckiem :) Przecież wystarczy jakaś bajka, film i dziecko ma pole do popisu swej wyobraźni która jest piorunująca momentami :) myślę, że to jest naukowo opisane w jakieś książce o psychologii dziecięcej musiałabyś poszukać :) bądźmy poważni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Volva
dzieci maja czyste dusze, sa jeszcze niewinne i dlatego widza tych, ktorzy nie przez wszytskich chca byc widziani..byl juz taki topik pt. czy male dziecko moze widziec duchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci do lat bodajze 8 maja zdolnosc widzenia duchow,a ta umiejetnosc zanika wraz z uplywem czasu.W Polsce jest dwoch chlopcow,jeden mieszka na Pomorzu,drugi na poludniu Polski.Byl o nich reportaz w telewizji,zdjecia duchow manifestuja sie pod postacia przezroczystych bialych kul.Zwierzeta tez wyczuwaja obecnosc innych bytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta678
Moja 3 letnia córka przez jakiś czas ciągle mówiła że widziała duchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko do 5 roku życia postrzega więcej ze świata niż my, potem to zanika. Na wszelki wypadek miejsce na podłodze , dokładnie po tym gdzie widzi "ducha" wysyp solą. możesz wykonać w kierunku tego miejsca znak pentagramu - prawą ręką zaczynając od dolnego lewego rogu gwiazdy pentagramu. Czy n ikt w domu nie próbował sztuczek magicznych? na wszelki wypadek zobacz - https://youtu.be/u11p9OC3S6g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wierzę w takie głupoty. Moje dziecko ma 2.5 roku widzi dziadka. Jakiego nie wiem. Najgorsze,że widzi go często w różnych miejscach. Boi się go. A ja szukam racjonalnego wytłumaczenia ale powoli brak mi sił i pomysłów 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc chłopcem lubiłem wsłuchiwać się w otoczenie. Robiłem to głównie nocą, bo wtedy słychać każdy szmer. Wyłapywałem różne dźwięki nie będące jednak niczym nadzwyczajnym, choć początkowo bałem się ich. Jednak tamtej nocy usłyszałem coś bardzo dziwnego. Leżałem w łóżku gdy nagle...nie mogłem uwierzyć własnym uszom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×