Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rihana

pozytywne i negatywne skutki emigracji zarobkowej

Polecane posty

witam bardzo proszę o wypowiedzi w powyższym temacie piszę pracę magisterską i chcialabym poznac opinie na ten temat z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pim pim kum
plusy szybka forsa minusy jesli pracujesz jako zwykły robotnik, najzwyczajniej w świecie się "odmóżdżasz" byłam w irlandii 3 razy z rzędu w okresie wakacji studenckich. owszem pieniądze były z tego, ale ludzie?...soryy ale w 90% to nieudacznicy lub puszczalskie z bękartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w Irlandii od 2,5 roku wiec chyba wiem jak jest :) A do pim pim kum : to ciekawe w ktorej grupie siebie zawarlas? A skoro sie tak odmozdzalas to chyba juz wiem... Na ale na temat. Pozytywne to oczywiscie pieniadze co daje wieksze mozliwosci, mozliwosc nauki jezyka, poznania innej kultury, podroze. Negatywne szczerze mowiac zadne mi nie przychodza do glowy. Moze rozlaka z rodzina, znajomymi, nie rzadko przerwane studia, im dluzej czlowiek tu jest tym trudniej mu wyobrazic sobie powrot do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona sąsiada jest w Niemczech pozytywne: kasiorka, negatywny osiwiały w krótkim czasie łeb sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
negatywy to: zdrady, osamotnienie, problemy psychologiczne, rozwody, dzieci pozostawione bez przynajmniej jednego rodzica pozytywy: możliwość odbicia się w kwestii finansowej, nauka języka, większa otwartość na inne kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×