Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rihana

czy to, ze ktos z twoich bliskich juz przebywal za granica wplynelo na twoja dec

Polecane posty

bardzo proszę o wypowiedzi, gdyż bardzo są mi potrzebne do pracy magisterskiej z góry bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to, ze ktos z twoich bliskich juz przebywal za granica wplynelo na twoja decyzje o wyjezdzie??bardzo bede wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na nic to nie wpłynęło, od urodzenia mam rodzine po świecie \"rozsianą\", nawet ojciec mieszka poza krajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to pytanie . .
co to znaczy przebywal? pracowal, czy wyjechal na wakacje na 2 tyg? choodzi o jeden kraj? np ciocia byla w usa to i ja TAM pojechalam ?? moze skorzystaj ze strony www.ankietka.pl albo przeprowadz troche wywiadow (mniej osob ale za to dluzsze i bardziej precyzyjne odpowiedzi uwzgledniajce wiek, sytuacje materialna, znajomosc jezyka, mieszkanie itd itd itd) ja nie jestem expertem od takich rzeczy ale wiem ze gdybym pisala moja prace mgr na podstawie pytania jakie zadalas i sugerowala sie wypowiedziami z kafeterii to by mnie promotor wysmial..sorry taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odpowiedz i rade oczywiscie wywiady już robiłam a to stanowi jeden z elementów mojej metdologi pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to, ze ktos z twoich bliskich juz przebywal za granica wplynelo na twoja decyzje o wyjezdzie?? Absolutnie NIE. I tak bym wyjechala. Choc w moim przypadku nie byla to emigracja zarobkowa, a w celu edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem expertem od takich rzeczy ale wiem ze gdybym pisala moja prace mgr na podstawie pytania jakie zadalas i sugerowala sie wypowiedziami z kafeterii to by mnie promotor wysmial..sorry taka prawda... Podejrzewam, że gdybyś przebywała w temacie odnośnie metodologii badań wiedziałabyś o co chodzi i na pewno promotor nie wyśmiałby cię...sama kiedyś robiłam analizę treści wypowiedzi internautów, bardzo ciekawe doświadczenie... Co do głównego tematu to uważam, że wyjazd kogoś bliskiego w dużej mierze wpływa na to czy wyjeżdżamy, mało kto decyduje się na wyjazd w ciemno do obcego kraju... pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×