Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pomysłu na pseudonim

samotność po raz 100

Polecane posty

w zamian za wyczyszczenie mojego kompa oferuje: aromatyczna kapiel i mazaz( tylko placow zeby nie bylo) :P Bo to umiem robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
maciek=> ja własnie nie znam scisłych umysłów, jacys pseudointelektualisci humanisci mnie adoruja tylko ( nie chce obrazac przy tym nikogo :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BMI jest tu nawet taki świrusek na forum, dla ktorego wszystkie dziewczyny wazace powyzej 50kg to pasztety :D No jak to gdzie? na poludniu są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka zboczeń. 1) męskie dłonie 2) męskie włosy ( ale na głowie i reszcie ciała, uwielbiam owłosione nogi :D ) i hmm...kocham jak facet powoli zdejmuje koszulkę:D i jak pod spodem jest co oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też denerwują osoby snobujące się na nieznajomość matematyki. No boziu, czy to aż tak trudne się trochę wysilić. Ja maturę z polskiego zdałem lepiej niż z matmy ;) a co do masażu i kąpieli to: nie tak prędko :) porządek mogę zrobić za zwykłe dziękuję. Co za obraza, mam się rozbierać za naprawienie komputera, mogłybyście panie wyżej cenić facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
to ja oprócz scisłego umysłu.. plecy...i rece, tez owłosione, nogi jakos mnie nie kręcą, obojetnie jakie mogą byc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa :D No wiesz, ja uznaje sex na 50 randce. Dobrze dobrze, juz nie bede Cie gorszyc;) zarcik to byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomysłu na pseudonim
moi drodzy, dzięki za świetną rozmowę, ale zrobiło się już późno i idę do łóżeczka, pustego, zimnego i zdecydowanie zbyt dużego dla jednej osoby:D Życzę wam miłego wieczoru i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za szczupłych facetow nie lubie a taki brzuszek jest do przytulania super rozkoszny. Az się zarumieniłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
maciek=> jak masz scisły umysł, to moze byc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
nie mam pomysłu=> pozdawiam, i miłych snów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeszcze powiecie że faceci mają mieć łysiny to przerzucam się z kobiet na motocykle, bez dwu zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomysłu na pseudonim
zjarzę! Wy też zajrzyjcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w życiu! facet ma byc samcem a nie jakies metro-homoniewiadomo. Włosy to podstawa, to takie dzikie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
łysiny nie łysiny...u mnie na pierwszym miejscu : scisły umysł i zęby :classic_cool:....a 100m niżej wszystko inne....podoba mi sie pewien facet z łysiną, ale on tez ma scisły umysł...no dobra...ale ja jestem zboczona na tym punkcie tak dosc...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
zamiast pisac wiersze, mogłby mi jakies całki porozwiązywać...i juz byłabym jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to teraz ja zadam pytanie: mam zdrowe zęby (nawet wszystkie i całości ;) ) nie mam ścisłego umysłu, ale radzę sobie z otaczającą mnie rzeczywistością i wiem jak co działa nie mam gładkich nóg nie mam brzuszka a moje bmi jest idealne sporo powyżej 180 cm tańczę, śpiewam (ale nie umiem) mam zainteresowania lubię adrenalinę (kontrolowaną) tylko czemu kiedy mówię, że moim największym marzeniem mieć: żonę, dzieci, dom, ze ślubem i chodzeniem do kościła co tydzień, szczerością i zaufaniem kobiety patrzą na mnie jak na kosmitę z zielonymi czółkami ? i still don't get it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
hmmm..maciek, ciezko mi to wytłumaczyc, bo dla mnie ok, zalezy do jakisch kobiet startowałeś, bo az mi sie wierzyc nie chce ze nie masz kobity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była jedna, ale szczerość nie była jej najmocniejszą stroną, tak więc po kolejnej wtopie którą zaliczyła poprosiłe ją, żeby coś z tym zrobiła. Nie zrobiła nic. następnych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
ja tez mogłabym zadaca kilka takich pytan jak ty....ładna, zgrabna, inteligentna, oczytana, lubiaca sport, podróże, spontaniczma...itd itd...nikogo to nie interesuje...wazne sa tylko 2 pierwsze pozycje...ładna+zgrabna= szybko zaciągnąć do wyra...nie chce sie nad soba użalac, nie o to mi chodzi...ale ja tez nie wiem co jest grane ze mną, tak jak ty nie wiesz co jest grane z tobą... najlepsza opcja jest taka , ze po prostu mamy pH, i nic wiecej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaa
ja sie pocieszam tym, ze mam tylko pH...i ze kiedys bede miec szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dla mnie magdaaa i Maciek pasują do siebie idealnie :) jeszcze tylko powiedz Madzu z ktorej czesci PL jestes ;) i wszystko bedzie jasniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAciek a to ze marzysz o takich rzeczach jest na prawde godne pochwaly Tylko z tymi dziewczynami teraz cos sie porobilo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×