Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manakolia

skąd wiadomo że jest się w ciąży?

Polecane posty

skąd wiadomo że jest się w ciąży? Testu ciążowego z powodu waznych problemów życiowych nie mogę zrobić. Więc skąd można wiedzieć że jest się w ciąży? Jakie są objawy? Proszę pomóźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue doll
jaka bzdura to skad chcesz wiedziec ze jestes w ciazy z ksiezyca?przeciez moze nie dawac zadnych objawow! mozesz nawet miec miesiaczke...chcesz narazac zdrowie swoje i dziecka bo testu nie mozesz kupic za 12 zl? dziwne to jakies...sorrJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajak
przede wszystkim pierwszym objawem jest brak miesiączki. Potem dochodzi pobolewanie brzucha, piersi. Niektóre kobiety mają nudności, przewrażliwiony węch itd. Google nie gryzie, wystarczy jak wpiszesz wczesne objawy ciązy :) A druga sprawa TEST ciążowy - najlepiej by było mimo wszystko go wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja złożyłam 4 marca
skoro test za drogi to idź do gina w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wizyte u lekarza zapisana ale do niej jeszcze kawl czasu. kaferinka to nie ja jestem podszywaczem a jesli ty nie widzisz roznicy pomiedzy osobami piszacymi na pomaranczowo ktore moga podpisac sie za kogo chca a osoba zalogowana i to za twoja sugestią to nic nie poradze. wierz dalej podszywaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się składa że właśnie rozmawiam na gg z prawdziwą manakolią, która ma już inny czarny nick, napisała mi też maila więc na nic twoje starania. PODSZYWACZKI KONIEC ZABAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w co chcesz, myślałam że jesteś w porządku ale chyba się pomyliłam.może na forum sa jeszcze normalne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghgfhgdhgf
kafeterianka_03 zajęcia nie masz? może się domem zajmij? bo przesadzasz w dręczeniu ludzi swoimi urojeniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×