Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sasinka

Wspólne bieganie - Katowice

Polecane posty

Witam, szukam chętnych do wspólnego biegania w Katowicach. Szczególnie z okolic osiedla Paderewskiego, Bogucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna na diecie
hej, ja jestem z bogucic. napiszesz cos wiecej o sobie? jak z twoja kondycja, gdzie chcialabys biegac? ile wazysz? ilechcesz schudnac:)w jakich godzinach chcesz biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20-letnia studentka AE, mieszkam w akademiku Politechniki Śl. Myślę, że odpowiednim miejscem byłby 3 Stawy. Waże 56 kg, marzy mi się 50. Z dietą ciężko, dlatego chcę postawic na ruch. Buegałam dwa lata temu regularnie, obecnie z moją kondycją może byc kiepsko. Godziny do uzgodnienia, ale myślę, że najodpowiedniejsze to ok. 18. Mogę zacząc naet od jutra. ;-) A Ty? Powiedz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie myślałam jeszcze nad nordic walking, ale to wiąże się z kosztem zakupu kijków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że NIE musi to być osoba w podobnym wieku. Wystarczy, że będzie zainteresowana wspólnym dbaniem o sylwetkę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak odzewu, więc ponawiam. Szukam towarzystwa do biegania lub nordic walking z Katowic. Miejsce - 3 Stawy, codziennie trochę ruchu w walce o zgrabne ciało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napolitanka
Sasinka-jak się wprowadzę do Katowic od października :D bo zamierzam tam studiować,jakbyś była jeszcze zainteresowana bieganiem,to ja się piszę :D Kazdego dnia trenuję,bo uwielbiam biegać. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulpen
cześć Sasinka, czy bieganie w katowicach nadal aktualne? Ostatnio zamykaja stadion AWF i szukam alternatywy dla tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napolitanka
;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, szukam kogos chetnego do biegania Katowice - koszutka. Grupa początkująca na FB Katowicki Team Biegaczy Koszutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa91
Hej wszystkim ;) Szukam chętnego/chętnych do wspólnego biegania w okolichach Bogucic-Koszutki. Jestem początkująca, ale po świętach pora wziąć się za wyrabianie sylwetki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa91
Gościu ;) o ile dobrze zrozumiałam skrót FB....nigdzie nie potrafię znaleźć tego Katowickiego Teamu biegaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kab
hej, też poszukuję kogoś do wspólnego biegania, Katowice- centrum :) niestety z powodu pracy raczej rano do 9 lub wieczorem po 20. Początkująca i wyrabiająca kondycję, więc proszę o zrozumienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kab....o jakim miejscu konkretnie mówisz pisząc 'centrum'? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kab
centrum w okolicach sokolskiej, ale zawsze można też gdzieś podejść (podbiec :D) typu koszutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa91
No to nie tak źle :D ja mieszkam niedaleko spodka...i nie bardzo wiem, gdzie właściwie można biegać w tej okolicy. Też jestem początkująca z małym przebiegiem :D jakbyś chciała pogadać, zgadać się to mój nr gg 26663836 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszutkaaaaa
Zagląda jeszcze tutaj ktoś, kto biega? Najlepiej Koszutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benqu_26
Cześć, mam 26 lat i poszukuję chętnego/ chętnej do biegania na 3 stawach. Nie tak dawno zacząłem. Biegam 3-4 razy w tygodniu 30-40 min wolnym tempem umożliwiającym swobodną rozmowę. Jednym słowem walczę ze zbędnymi kilogramami! We dwójkę/ trójkę zawsze raźniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katowice Koszutka 🙋‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🧘‍♀️⛹️♀️🚴‍♀️🤸‍♀️🤾‍♀️🤼‍♀️🤸‍♀️👋

Jest tu ktoś jeszcze? 🙂

szukam chetnej to wspolnego zrzucenia sporej ilosci kilogramow. Wzajemne wspieranie w diecie, wspolne moze treningi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×