Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IzuniQ

20kg mniej do końca czerwca! kto ze mna?

Polecane posty

Witam:) Mam zamiar do końca czerwca schudnąć 20kg, chce wrocic do swojej wagi bo przez ostatni rok wlasnie tyle przytylam. Mój wzrost: 166cm Moja waga: 78kg Mój cel: 58kg Przyłączy się ktoś? Bo tak lepiej z kimś, wiadomo:D Ja jestem juz na diecie od 5dni i szczerze powiem, że widzę różnice:) dzis jak zakladalam spodnie to sie ucieszylam bo zrobilam to bez oporów:D a ostatnio tak ledwie ledwie, troche mi sie wylewalo:D Wiem, że uda mi sie osiagnąć mój cel!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja dieta wygląda tak: Na śniadanie jem codziennie 2kanapki z czym kolwiek. Na obiad nie za dużo ale tak w miare zeby sie najesc :D na ogol ryz z warzywami. Poprostu zeby nie bylo to za bardzo tluste. I kolacji nie jem, ewentualnie po 16/17h jem jabłko czy jakiś owoc:d taka przekąska niby:) Oczywiscie herbata gorzka i zadnych slodyczy. Do tego, codziennie ćwiczę na steperze, średni 30 minut, ale zdarza się więcej:) W poniedziałek wejdę na wagę i powiem wam ile schudłam przez tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me2you
20 kg w troszke ponad 2 miechy?? Pomarzyc sobie mozesz. Nawet jesli schudniesz to ci sie tego nie uda utrzymac po powrocie do normalnego jedzenia. W sumie i tak a duzo jesz zeby schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie wierzysz w to? Ja sądze ze mi sie uda... :D:) Moj tata sie tak odchudzal i byl nie do poznania a zdzialal to w miesiac:) Nie koniecznie zalezy mi na tych 20kg w ciagu 2miesiecy. ale.. 15kg dam napewno rade! :) jak nie wierzycie, to zobaczycie za 2miesiace! Nic mnie nie powstrzyma! a po diecie i tak nie bede wracac do normalnego jedzenia wiec nie przytyje, bede jesc poprostu tak zeby nie przesadzic jak to wlasnie teraz zrobilam, ze tyle przytylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka19
hej ja chetnie sie przylacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka19
tez chcem zrzucic okolo 20 kg ale do polowy lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to basienka19 ciesze się ze sie przylaczasz:D A ile wazysz teraz? Masz juz jakis plan dzialania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie mogę się przyłączyć, również chciałabym schudnąć jeszcze 20kg, choć wiem że to będzie okropnie trudne :( I nie zakładam, że uda się do końca czerwca, ale miło przynajmniej pomyśleć o \"sobie odmienionej\" na wakacje... Całe życie oszukuję się w ten sposób :P Czas zabrać się do dzieła. 10kg już za mną. Powodzenia Izo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo moonchild juz masz 10kg za soba? Jakiej diety stosowalas? Przez jaki czas tyle schudlas? :) Nooo milo tak pomyslec o \"sobie odmienionej\" :D:D:D a na wakacje trzeba wygladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eaazeaze
nie jest madra ta twoja dieta by schudnac nie mozna sie glodzic posilkow musi byc conajmnie 5 i to maych a nie dwa i prawie glodowka owszem schudneisz ale bedzie jo jo na sniadanie jedz chleb razowy a ryz sobie daruj lepiej mieso i warzywa do tego i jedz orzeszki bo maja niski indeks glikemiczny http://dietamm.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyk
jesli utylas 20 kg w ciagu roku to niezle zarla i teraz chcesz drastycznie zmienic przyzwyczajenia? pomarzyc bez sensu tak twoja dieta zacznij jesc rozsadnei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem... przeciez ja sie wcale nie glodze, zjem tyle i tyle mi starczy, poza tym nie mam czasu tyle jesc, bo jestem zabiegana, tyle czasu spedzam poza domem ze nawet nie mam czasu myslec o jedzeniu. Piszcie jak uwazacie, dla mnie to jest najlepsze rozwiazanie. Ja drastycznie nie zmianiam przyzwyczajen, od ponad miesiaca stopniowo obnizalam to co jem, tzn odkladalam po kolei rozne rzeczy i ich ilosc, tak zeby nie przytyc jeszcze wiecej... Teraz jem tyle i nie gloduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10kg w miesiąc ALE! ...Hm, moja dieta opiera się na stosowaniu pewnego preparatu, którego nazwy nie można tutaj wymieniać :P i którego nie polecam. Silną wolą można wiele, ale gdy się jej nie ma i psychologowie, ani psychiatrzy nie pomagają, wtedy sięga się po tak drastyczne i szkodliwe środki. Cóż, na coś trzeba umrzeć w zasadzie :) Odstawiam to za 2 miesiące, wtedy powalcze o to co udało mi się uzyskac (jeśli się uda). Powodzenia :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to i ja się przyłącze. a co tam. Po ciąży zostało mi 20 kg. Synek ma już 1,5 roku a moje kg nadal takie same. Przed ciążą ważyłam 60 kg , teraz 80. Nie zakładam , że ko końca zcerwca mi się uda schudnąć 20 kg, ale ile schudnę, tyle schudnę. Mam nadzieję na 10 kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę jeszcze jaką dietę będę stosowała - całkowite wyeliminowanie słodyczy, soków, pepsi i innych tuczących "syfów", chleb tylko od czasu do czasu bo uwielbiam, wyeliminowanie rzeczy smażonych, tłustych itp. A i jeszcze porcje będą mniejsze niż dotychczas. Teraz wiosna więc łatwo o świeże warzywa, jako przekąski będę jadła owoce. Zobaczymy jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do sojej diety tez stosuje cos jeszcze, krople odchudzajace... Juz jutro sie zwarze i zobacze ile mi ubylo:D W zasadzie to juz nawet glodna nie jestem:) najgorsze byly 3 pierwsze dni:) a teraz spokojnie mi idzie:) nawet o jedzeniu nie mysle:) O to widze ze *łezka masz podobna do mnie wagę:) No ja tez nie zakladam ze to 20kg uda sie, ale ponad 10 napewno mi sie uda, a moze nawet 15:) Ojej:) Twój Michałek taki malutki:):) A grzeczny jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasisa
ja chce tyle zgubic,mam wlasnie 20kg.za duzo 78kg.dokladnie,dziewczyny jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IzuniQ -> Mój Michałek to już duży chłop ;) na zdjęciu ma ok 1 miesiąca a teraz ma już 1,5 roku. Muszę uaktualnić zdjęcie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety zasługuję na ogromnego klapsa, bo zjadłam pół "grześka" w czekoladzie. Moja silna wola jest słaba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*łezka --a no to dawaj nowsze zdjęcie:D noo moja silna wola tez nie jest taka silna:) dzis wieczorem sie zwarze:) ale po dzisiejszym obiedzie to az sie boje:D A za tego grzeska dostajesz duzego klapsa:d od dzis zero slodyczy! nie wolno!!!:) Teraz prosze zlozyc przsiege tu i teraz:d \"NIE BEDE JESć SLODYCZY!\" BO INACZEJ KARA:d --GODZINA BIEGANIA!!! NIE MA LEKKO! :) JA SIE DEKLARUJE!-- "NIE BEDE JESC SLODYCZY!":) DO CZASU GDY NIE SLUDNE 20KG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to tydzien mam juz za soba:) Straciłam 3kg:) Moja waga to 75kg:) i już nie 78:D:D:d ije ije:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo kobitki:D musiałam wczoraj zle sie zwarzyc:D albo zle pojrzec:D Ja waże juz 73kg:D:D:D to az 5kg:D:D jeeee! ale radosć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straciłaś 3 litry wody
dzieewczyno zejdź na ziemię 15 kilo w dwa miesiące (o 20 już nie wspomnę :O) to niemozliwe - nawet jakbyś w ogóle nie jadła Mylisz że waga tak spada cały czas??? Twój organizm przejdzie na tryb awaryjny i nie schudniesz potem ani kilograma długi czas Odchudzac się trzeba mądzrze jeśłi chce sie mieć efekt, a wiekszej głupoty niż te twoje -20kg nie czytałąm dwano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ale ryż ma duzo węglowodwanow podobnie jak makaron...lepiej tego unikac........i zero slodyczy mowisz?:-o a ja tak lubie do kawki male co nieco?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale Ci którzy nie chcą się odchudzać z naimi tylko dawaz rady ktore W OGOLE NIE MOTYWUJA TYLKO ZNIECHECAJA TO DZIEKUJE BARDZO, ROZUMIEM WASZE OPINIE ALE TAKIE KOMENTARZE ZNIECHECAJA, A POMAZYC PRZECIEZ MOZNA:d nIE WIEM ILE SCHUDNE, ALE CHCIALABYM SCHUDNAC 20KG....najlepiej sie wypowidac jak juz schudne,a nie......zobaczymy w czerwcu i wtedy mozena bedzie gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WkurzonaBlondi ---> no WIADOMO ZE JAK JESTES NA DIECIE TO BEZ SLODYCZY! :) NIE DO KAWKI, DO KAWKI NIE:) BEDZIESZ MUSIALA SIĘ PRZEŁAMAĆ:d ALE DASZ RADE:d TERAZ NIE MYSLEC O PRZYJEMNOŚCIACH:d tylko o tym aby schudnąć i o tym jak bedziesz wygladac po diecie:D kupisz nowe ciuchy:D noo odrazu lżej Ci bedzie:D DASZ RADE!:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No babki:) Ustaliłam sobie diete:D mam 3 warianty do wyboru na ten tydzien:) PIERWSZY 09:00 (2marchewki + szklanka wody) 12:00 (jagurt naturalny 2%) 15:00 (szklanka makaronu + sałatka z pomidora, papryki, ogórka i 2 łyżki twarożku) 18:00 (jabłko) 09:00 (kromka chrupkiego chleba z twarożkiem i pomidorem) 12:00 (jagurt naturalny 2%) 15:00 (szklanka kaszy gryczanej + jajko sadzone + szklanka maślanki) 18:00 (banan) 09:00 (szklanka maślanki + kromka chrupkiego chleba) 12:00 (2 brzoskwinie lub banan) 15:00 (roztrzepane jajko ze szczypiorkiem + kromka chrupkiego chleba) 18:00 (kromka chleba z pomidorem) Jeszcze pracuje nad kolejnymi wariantami:D od jutra zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×