Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marrr i ola

Promocje w marketach i gazetki promocyjne

Polecane posty

Gość gość_Izka89
Gazetki reklamowe to super sprawa, ale u mnie nie donoszą ich do skrzynek - taki minus mieszkania na wsi :P w mieście miałam zawsze, ale co zrobić :P Zaczęłam szukać alternatywy i trafiła mi się aplikacja Blix - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gazetki.gazetki&hl=pl - instaluje się na telefon z androidem i ma się dostęp do wszystkich gazetek reklamowych. Można wyselekcjonować swoje ulubione i na bieżąco dostawać info o nowościach. Wygodniejsze niż klasyczne gazety i nie ma problemu z makulaturą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek86
Ja też mam aplikację z gazetkami na swoim telefonie - nazywa się Moje Zakupy - tylko promocje http://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojezakupy&referrer=utm_source=brtv Używam jej od kilku tygodni i bardzo sobie chwalę:) Uwielbiam robić zakupy w internecie a z tej aplikacji mogę zrobić bezpośrednio zakupy klikając w produkt w gazetce - dla mnie to ogromne ułatwienie. Polecam - zajmuje nie za dużo miejsca i ma wiele fajnych funkcji, można sobie wszystko pod siebie spersonalizować. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledzę teraz promocje w Dino markecie, bo wchodzą na giełdę, więc mam nadzieję, że i klientom będzie znacznie lepiej w nadchodzącym okresie. Stawiam, że ceny trochę spadną. Na razie jest nieźle. Świadczy o tym aktualny katalog. Do wglądu, np. tutaj www.gazetkapromocyjna.com.pl . Nawet masz tam gazetki z mocno niszowych sieci. Obserwuję cyklicznie, głównie przed świętami, dniami wolnymi, bo wtedy najwięcej rabatów. Portal podaje też rzetelne informacje o programach lojalnościowych, np. w Biedronce. Dzięki temu wiedziałem, czy w ogóle warto się angażować bardziej w zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei często szukam gazetek sklepowych, by sprawdzić ceny. Zakupy są wtedy o wiele bardziej zaplanowane, wiem czego szukam i ile za to zapłacę. Ostatnio z pomocą przyszła mi gazetka auchan, którą znalazłam na tej stronie : www.gazetkonosz.pl , polecam wszystkim zawsze aktualne gazetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela6789
Korzystacie często z jakiś promocji na zakupach? Jeśli tak, to pewnie spodoba Wam się oferta marki Aviko, która przede wszystkim polega na ściągnięciu aplikacji Aviko Benefits. A pozwala nam na rejestrowanie zakupów ich produktów, które są wymieniane na punkty. A one później wymieniane są na nagrody. Myślę, że to fajna opcja dla każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zaczęłąm dużo zamawiać online przez stronę tipli.pl i mi ten system bardzo pasuje ,dużo zwrotów do różnych sklepów ale też – nie sklepów, bo można taniej rezerwować tutaj hotele, albo korzystać z usług firm telekomunikacyjnych chociażby, a akurat chciałam podpisać umowę na internet niedawno i załapałam ze zniżki w związku z tym właśnie przez ten portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze mieszkałam w  bloku dostawałam masę takich gazetek promocyjnych do swojej skrzynki, obecnie mieszkam  w domu i juz takeij ilóści gazetek reklamowych nie dostaję. Jednak jak mi coś wpadnie w rękę, to tak patrzę. Oczywiście nie jeżdże potem z marketu do marketu w poszukiwaniu promocji 🙂 Zwykle kupuję w netto, mam dobry dojazd, poza tym ze wszystkich marketów jakie odwiedzalam, sklep jest w mojej opinii najlepiej zorganizowany.  No i aktualnie jest tam dobra akcja dla dzieci https://masakreatywnosci.netto.pl/ Można przy okazji zakupów dostać za darmo modelinki do lepienia dla dzieciaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×