Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marrr i ola

Promocje w marketach i gazetki promocyjne

Polecane posty

Gość promocyjnegazetki.pl
Hello Proszę o opinie.. czy serwis Wam się podoba, czy jest pożyteczny i co chcielibyście zmienić, rozbudować:) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorilla
Świetny i pożyteczny serwis :) pozdro dla lubiących promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwis jest dobry, sama korzystam co tydzień:) A poza tym polecam Wam jeszcze sprawdzanie wyprzedaży i promocji w sklepach internetowych, które odwiedzacie. Praktycznie każdy sklep ma taki dział. Często można kupić dobre ciuchy/sprzęty po dużo niższej cenie tylko dlatego, że przez pewien okres czasu nikt tego nie zamawiał albo sklep chce zrobić klientom dzień dziecka;) Ja kupiłam ostatnio np. drukarkę do zdjęć za 160zł http://www.electro.pl/produkt-CANON_Drukarka_Wielofunkcyjna_Canon_Pixma_MP140_-52260,263.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samsung TV
o.. w gazetce Media Markt fajny TV samsung LE40b530 za 2190 zł taniej niż w sklepach netowych - Znaleziono w 99 sklepach w cenie od 2368,00 zł do 3288,22 zł o myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik72
Gazetki są jeszcze na cenopedia.pl - bardzo dużo. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ktoś z Was myśli o zakupie AGD to wybierzcie Saturn. Dzisiaj widziałam reklamę w TV. W sobotę mają promocje - sprzedają wszystko bez Vatu. Może warto kupić nowa pralkę...albo telewizor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka... Szkoda, że już mam praktycznie wszystkie sprzęty AGD... A ktoś zna jakieś fajne promocje na taki drobiazg z AGD? Na parowary, opiekacze itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zarrakh
sprawdz promocje EURo RTV AGD oraz Media markt na www.promocyjnegazetki.pl zajrzyj jeszcze do gazetke tradycyjnych marketów jak Real czy tesco :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalonka
Z tego co widzę serwis www.promocyjnegazetki.pl rozwinął się o nowe działy i funkcje.. jest i nowa, ciekawa szata graficzna:) Na stronce znalazłam (poza sporą ilością gazetek promocyjnych marketów) info o aktualnych wyprzedażach, promocjach, jest też top5 produktów z gazetek. Szczególnie podoba mi się info o Konkursach marketów - jest sporo ciekawych możliwości. Zmiana na plus, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się spotkałam z kilkoma takimi gazetkami i faktycznie mają dość dużo promocji. Ja jednak zdecydowanie ostatnio stawiam na sklepy internetowe. Mają dużo lepsze ceny niż normalne sklepy i nie trzeba czekać na promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalonka
re: barrytone W dziale Top5 na www.promocyjnegazetki.pl są właśnie przykłady produktów duużo tańszych niż w sklepach internetowych. Więc stwierdzenie, że w sklepie internetowym jest zawsze taniej niż w tradycyjnym, nie do końca jest prawdziwe :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazetka
Czy ktoś z was ma karte Carefour express? Co daje taka karta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapricorn
Lepsza stronka to www.promomaniak.pl Mi sie wydaje ze wiecej jest tam gazetek niz na okazje.info.pl no i jest troche artykulow o promocjach, konkursach etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhym....
ale na pewno najwięcej gazetek jest jednak na www.promocyjnegazetki.pl Sprawdziłam ;) w ogóle ładna ta strona i nie ma reklam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronus
Faktycznie promocje z marketów mogą przebijać ceny ze sklepów w necie. Dowód - cykliczne raporty na Gazeta.pl: http://technologie.gazeta.pl/technologie/1,93066,7087070,Najlepsze_promocje_z_marketow___28_wrzesnia_2009.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellka
Hej. Słyszeliście już pewnie o miesiącu Carrefour? Jestem zaskoczona rozmachem tej akcji, jest tyle nagród do wygrania ! M.in samochodów Citroen C5, 5 quadów Honda, 15 telewizorów Philips, 5 rocznych zakupów oraz podróż dookoła świata. Masakra :) Żeby wziąć udział w promocji trzeba zbierać naklejki do specjalnego kuponu. Widziałam przy kasach sklepu, że masa ludzi pyta o nie i bierze udział w tej promocji :) Jak ktoś lubi takie konkursy i loterie to codzienny przegląd robią na: www.promocyjnegazetki.pl/konkursy/ Przeczytałam tam też, że dobry Konkurs robi PoloMarket, do wygrania są 4 Suzuki Swift :) nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapricorn
Też czytałam na www.promomaniak.pl o tej promocji w carrefour. Rzeczywiście szalenie bogata jest ta akcja, widać walczą markety o klientów w zaciekły sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam, że sklepy internetowe mają znacznie niższe ceny niż tradycyjne i coraz częściej tam szukam. Super ceny są w moderni.pl. Nawet po doliczeniu kosztów dowozu wychodzi dużo taniej niż w tradycyjnym sklepie. Skupiają się na sprzęcie AGD i można coś naprawdę ciekawego upolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapricorn
lepszy jest promomaniak- tam nie tylko praktycznie wszystkie gazetki, ale tez informacje o konkursach, promocjach i wyprzedazach. Ja korzystam- polecam więc i Wam- www.promomaniak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronika19600
A ja polecam: www.iulotka.pl gazetki promocyjne wiekszości marketów, konkursy, sieci komórkowe, pojawia sie moda i wiele innych kategorii. Zawsze aktualne promocje i te nadchodzące również, gazetki kaufland i lidl, też są dostępne, nie trzeba biegać do sklepu, czy czekać na dostawce gazetek promocyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franco
Kto dziś czegoś nie poleca ten nie jest modny? www.stronazpromocjami.pl gazetki reklamowe i promocyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bennnn
http://promocyjneulotki.pl Aktualne ulotki sklepów lidl, kaufland, tesco, biedronka, gazetki promocyjne, konkursy, promocje w polskich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza033
Tutaj macie teraz promocje www.youtube.com/user/CarrefourPL reklama jest zrobiona świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam z e-market a od niedawna z finmarket, lokalizacja jest przydatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×