Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izzunnia

wulgarne słowa

Polecane posty

Gość izzunnia

Z moim chłopamkiem często podczas seksu używamy wulgarnych słów. On mi mówi np "Zaraz Cię zerżnę", a ja mu np "Przeleć mnie jak dziwkę". Podniecaja nas takie słowa, ale tylko w chwilach podniecenia, w łóżku. Na co dzień nie ma o takich wyrazeniach mowy. Czy to normalne? Czy Was też podniecają wulgarne słowa w łóżku? Aha i lubię jak mnie jeszcze trzyma za włosy, przyciska głowę do poduszki, czy trzyma za ręcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli odpowiada to Wam obojgu to nic złego:) Ja nie wyobrażam sobie żeby coś takiego przeszło mi przez gardło, nie chciałabym też nic takiego usłyszeć. Mój seks jest bardzo milczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka 123
A mi dawniej też takie słowa nie chciały przejsć przez gardło, nawet nigdy nie podejrzewałam,że sama mogę ich używać, słuchać... Teraz podniecają mnie i to bardzo, bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcy 8
hehe jakbym moja Karoline slyszal :) tez lubimy takie gierki , na co dzien oczywsicie pelny szacunek ale jak wchodizmy do lozka to zeby sie ostro rznac bo oboje lubimy a nie glaskac po rekach i mowic o uczuciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też to lubię. ale pozwalam na to sobie tylko z facetem któremu ufam na 200 %. pozdrawiam autorkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajdupy
ej dziewczyny dajcie dupy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×