Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauuulla24

Zgodzić się czy nie????

Polecane posty

W czerwcu mamy wesele u kolegi. Znam jego narzeczoną,ale w sumie nie jest to jakaś przyjaźń. Widujemy sie od czasu do czasu i tyle. No i przedwczoraj ta dziewczyna zadzwoniła do mnie z propozycją. Odmówiły jej już 4 starsze-dwie zaszły w ciążę,jedna wyjechała za granicę,i ostatnia jest chora,leży w szpitalu na rehabilitacji i na weselu będzie chodzić o kulach. I właśnie ja dostałam propozycję bycia starszą. W sumie co mi zależy,mogłabym sie zgodzić. Ale po dłuższych przemyśleniach doszłam do wniosku,że jeszcze mi to na dobre nie wyjdzie. Do wesela został miesiąc, ja jako osoba pracująca,nawet w 2 miejscach,nie będę miała zbyt dużo czasu na jakąkolwiek pomoc. Co mam zrobić??? Z drugiej strony głupio mi odmówić,bo naprawdę dziewuszyna już miała wystarczająco dużo niefartaz poprzednimi starszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz jej prawde jak jest i tyle ;-).A ona już sama ci powie ,czy jej taka sytuacja odpowiada .Prosto i bez bólu,po co kombinować;-).Pozdrawiam :-)i znikam hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,starsza to inaczej swiadkowa,czy swiadek,pewnie wszedzie mowi sie inaczej:) naprawde nie wiem co mam zrobic a jutro musze jej dac odpowiedz. Bycie swiadkiem na slubie wiaze sie tez na pewno z jakimis obowiazkami,trzeba pomoc przed slubem itd. Nie wiem czybede miala po prostu na to czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcadbbm
To powiedz jej wprost, że tak owszem, ale czasu nie masz, żeby angażować się w cokolwiek przed ślubem, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edhsoifhjsfjoia
"starsza" to ta co robi loda najpierw młodemu a potem starszemu podczas zaslubin. Ci co tego zwyczaju staro słowianskiego nie praktykuja na "starszą" mowia poprostu swiadkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza od starszej
To JEJ sie robi loda, idioto... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_dobrze_sie_czujesz
po huk piszesz na forum erotycznym o slubach? do tego jest forum 'sluby i wesela'. to co sie dziwisz ze ktos o lodach tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×