Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauuulla24

Zgodzić się czy nie????

Polecane posty

W czerwcu mamy wesele u kolegi. Znam jego narzeczoną,ale w sumie nie jest to jakaś przyjaźń. Widujemy sie od czasu do czasu i tyle. No i przedwczoraj ta dziewczyna zadzwoniła do mnie z propozycją. Odmówiły jej już 4 starsze-dwie zaszły w ciążę,jedna wyjechała za granicę,i ostatnia jest chora,leży w szpitalu na rehabilitacji i na weselu będzie chodzić o kulach. I właśnie ja dostałam propozycję bycia starszą. W sumie co mi zależy,mogłabym sie zgodzić. Ale po dłuższych przemyśleniach doszłam do wniosku,że jeszcze mi to na dobre nie wyjdzie. Do wesela został miesiąc, ja jako osoba pracująca,nawet w 2 miejscach,nie będę miała zbyt dużo czasu na jakąkolwiek pomoc. Co mam zrobić??? Z drugiej strony głupio mi odmówić,bo naprawdę dziewuszyna już miała wystarczająco dużo niefartaz poprzednimi starszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-annka
a w sumie co ci szkodzi? ja bym sie zgodziła..postaw sie na miejscu tej dziewczyny..przykro by jej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego chyba sie zgodze,bo takiego pecha miala dziewczyna,ze ja bym byla 5 osoba ktora jej odmowila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-annka
no własnie...baw sie wiec dobrze:) a z drugiej strony byc starsza na weselu to w pewnym sensie zaszczyt,wiec tym bardziej nie powinno sie odmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×