Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0kasia10

poradnia dietetyczna- pomysł na biznes

Polecane posty

Gość 0kasia10

No właśnie...Czy ktoś z Was słyszał o takim interesie...może z obserwacji widzi jak ten temat się rozwija na rynku..Będę wdzięczna za informacje...Mam troszkę obiekcji..ale może mi je rozwiejecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, że wszystko zależy od tego w jakim mieście, punkcie chciałabyś otworzyć taka poradnię. Ja mieszkam w małym miasteczku i ostatnio otworzono takową poradnię w przychodni. Co prawda rzadko bywam w tym przybytku, ale z tego co widzę, to panna tam nie ma nic do roboty, kręci się tylko po korytarzu , łazi od księgowej, sekretariat po pokój socjalny. Widziałam kilka ogłoszeń nt. akcji prowadzonych przez poradnię, ale nigdy nie widziałam żeby wchodził tam jakiś pacjent. Może ludzie sie wstydzą i gdyby taka poradnia znajdowała się w innym miejscu, to byłoby lepiej. A tak to nie widzę jej przyszłości pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups...a w jak małym miasteczku mieszkasz..jesli mogę wiedzieć? Wydawałoby sie że otwarcie takiego intereus przy poradni to strzał w dziesiątkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo miasto to około 20 tys. Tak własnie sobie pomyślałam o tej naszej poradni. Gdyby chociaż była umiejscowiona na parterze budynku, jest tam taki zakamarek za zakrętem myślę, że miałaby szanse powodzenia. A tak wyobraź sobie duży korytarz, właściwie hall, przyjmuje kilku lekarzy, w poczekalni siedzi 20 kobit ( z całym szacunkiem, ale małe miasta maja swoja specyfikę;)) i potem jedna baba drugiej babie: widziałaś tą \" Kowalską\" na przykład, patrz do dietetyka poszła, w głowie sie jej poprzewracało:( Taka nasza Polska prowincjonalna niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×