Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinia12345

pilnie poszukuje pracy.

Polecane posty

mam 14 lat mieszkam w warszawie, poszukuje pracy pilnie. orientujecie się może co mogłabym robić? ma ktoś z Państwa taką pracę do zaoferowania? wiem, że w tym wieku trudno coś takiego znaleźć. Chciałam spróbować robić własnoręcznie biżuterię, ponieważ lubię robić takie rzeczy ale nie mam totalnie pomysłu gdzie to potem sprzedać... jeśli macie jakieś pomysły podzielcie się niemi ze mną. Z góry dziękuje. A i serdecznie dziękuję złośliwym użytkownikom za komentarze typu \'możesz pracować w agencji towarzyskiej\' etc. I nie interesują mnie oferty pracy typu \'klikanie w płatne link\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kinia Jeśli umiesz robić coś dobrego, pięknego,i lubisz to ,to sprzedawać możesz na allegro, na Świstaku, możesz otworzyć sklep internetowy całkiem bezpłatny, albo na eoferty.pl . Życzę Cię sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-biznes1poczta.pl
Poszukuję pilnie pracownika do obsługi e-mail Wymagania: -Komputer i dojście do Internetu -Podstawowa znajomość obsługi Pakietu Office -Wysoka kultura osobista -Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania -Poważne podejście do pracy W zamian oferuję: -Darmowe szkolenie -30 dniowy okres próbny -Bardzo atrakcyjne zarobki (od 1000 zł bez ograniczeń w górę) -Nie rozsyłasz SPAM-u -Nie sprzedajesz niczego na siłę, potencjalni klienci sami szukają z Tobą kontaktu -Nie jest to program typu: „skarbonka” „złotóweczka” i tym podobne. -Masz 100% zysku ze sprzedanego produktu. Czas pracy: Elastyczny. Min. To 1-2 godziny dziennie. Miejsce pracy: Internet kontakt: e-biznes1@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×