Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adrian1990

Zdarzylo Wam sie kiedys cos takiego?

Polecane posty

Gość Adrian1990

Byl juz kiedys chyba podobny topic ale nie moge go znalezc:/ Pytanie do osob na poziomie: zdarzylo Wam sie kiedys ze Wasz penis stanal w ,mozna to tak lekko ujac, malo odpowiednim momencie? Mi ostatnio przydarzyla sie taka wpadka, penis stanal mi nagle na lekcji histori, po prostu zamyslilem sie (na temat niezwiazany z historia) i stalo sie:/ Problem w tym ze zobaczyla to jedna kolezanka i po prostu troche sie speszyla, ja zreszta tez:/ Mieliscie kiedys podobna wpadke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia18...
Pytanie kierowane do panow... ale... ja np powiem na przykladzie kolei ktoremu stanal w tancu, dziwne uczucie dla dziewczyny... :D ale o takie cuusss chyba nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian1990
asia i jak on wybrnal z tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia18...
Szybciutko zrobilam mu lodzika i dalam jego chuciom pofolgowanie. Potem juz mu nie stawal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia18...
oczywiscie ten post wczesniej nie jest moj, tylko ktos sie podszył ;/ no normlanie, ja udałam ze nic nie czuje a on ze sie nic nie dzieje i tanczylismy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia18...
no dobrze troszke sklamalam. Poniewaz cierpie na pochwice, jak juz mi w tancu wlozyl a ja dostalam skurczu, to przez caly wieczor tanczylismy krakowiaka. Innym razem powtorka byla, wiec caly wieczor byla tylko lambada ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic_dziwnego
Ja jak jestem na baletach i tancze z jakas nowa poznana koleznka i ona wywija tak przedemna tylkiem i ociera mi penisa to chwila mometn i stoi.A ze mam duzego to one zawsze to czuja i przewaznie ocieraja sie specjalnie tylkiem o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia18...
yhyyy... tylko ze to stary kolega a taneic byl raczej spokojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia18...
nie byl jednak taaaaak stary, ze mu nie stanal. Ale moze po prostu mial butelke od wina w kieszeni, a ja glupia pinda nie potrafilam tego rozroznic ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia18...
A kiedyś jak leżelismy przytuleni na łyżeczke, a mój chłopak spał to przypadkiem puściłam takiego mocnego pierda , że az mu jajka falowały:D a chwilę potem mu stanął:D dobrze że się nie obudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian1990
Podszywacze mozecie sobie darowac te "smieszne" zarty. Ktos mial jeszcze jakis przypadek w ktorym jego penis stanal nie wtedy "gdy trzeba"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×