Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrr kammm

SKUTKI brania tabletek antykoncepcyjnych...czy to mozliwe???

Polecane posty

Gość wrrr kammm

prosze powiedcie mi czy sa jakies negatywne skutki brania tabletek anty. Biore tabletki od 5 lat, zaczelam je brac jak mialam niecale 17 lat i od tamtej pory biore bez przerwy i w to sie wplata sprawa malych piersi. wszystkie kobiety w mojej rodzinie maja duze piersi, conajmniej D a ja mam male B (nawet moja 15 letnia siostra ma juz wieksze). slyszalam ze moze byc tak, ze kiedy zaczelo sie wczesnie brac tabletki anty to moglo to zahamowac wzrost piersi. teraz zaczelo mnie to zastanawiac czy i tak nie bylo w moim przypadku, zwlaszcza ze piersi mi rosly normalnie do czasu jak zaczelam brac tabletki od tamtego czasu rozmiar moj sie nie zmienil, tak jakby stanely w miejscu. prosze powiedzcie mi czy to mozliwe, aby moj maly biust byl efektem tak wczesnie branych tabletek anty i branych bez przerwy?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuoupupuppo
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu7pupupupupu
?? Haoo ! czy jest ktos tutaj kompetentny w zakresie ginekologii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
a po cholerę bierzesz od 17 roku ż.! i dziwisz się! a skutki uboczne? jeszcze sie nasilą aż tyle sexu masz? 5 lat? bez przerwy? ja bym zrobiła długą przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam kamkamkam
od 17 roku zycia poniewaz mialam tradzik, i wyjsciem byla terapia hormonalna i pomogla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
nijak się to ma do cycków i tyle. po prostu masz małe i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziulaaa
tez myślę, że nie ma sie to nijak do cycków - takie małe masz zaplanowane i już Od tabletek to cycki raczej rosną niż maleją Po 5 latach brania chyba dobrze byłoby zrobic przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×