Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochana anitka

Jak zepsuc kompa?

Polecane posty

Gość kochana anitka

Chce zepsuc kompa chłopaka który mnie wkurzył ale chce go zepsuc z mojego kompa np. przezz gg. Wiem ze tak mozna. pomozcie mi jak mam zepsuc kogos kompa z mijego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdziobią was
Napisz ze swojego gadu na jego nr. gg "ZEPSUJ SIE TY KOMPUTERZE NIELUBIANEGO KOLEGI DZISIAJ O 22:10"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa dwie opcje... O rade poprosilismy psychologa z mlodziezowego osrodka wychowawczego: ---- Kochana Anitko! Zlosc, zemsta, nienawisc to uczucia obezwladniajace. Im bardziej ktos nas zrani, tym wieksza jest nasza chec do odplacenia sie tym samym. Czy warto? Jego zepsuty komputer poprawi Ci na chwile nastroj, poczujesz satysfakcje. A potem zaczna sie wyrzuty sumienia, ze okazalas sie taka sama jak on, nawet gorsza, bo cieszy Cie ze ktos ma klopoty. Zastanow sie, prosze, czy naprawde warto ? Wyrzuc z siebie emocje i machnij reka na chlopaka. Pozdrawiam Cie serdecznie. ----- A kafeteryjny psycholog ma odmienne zdanie: ----- Kochana Anitko! Podaj mi swojego maila, to wysle Cie zestaw wirusow, ktory rozpierdoli w chuj kazdego kompa. Niech ma za swoje, szmaciarz jeden, ktory ma w dupie kobiete i jej uczucia. Trzymaj sie. ----- Obstawiamy: Ktora wersje wybierze Autorka? Odpowiedzi przesylajcie sms-em na komorke dyrektorki gimnazjum, do ktorej uczeszcza Autorka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna..
..ma bardzo poważny problem a Wy się śmiejecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję żeby twój były zepsuł twojego kompa bedzie spokój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma Kasperskiego to nie przejdzie ale jak ma avasta to numer przejdzie kiedyś chciałem pobawić sie wirusami to sciagnełem se wirusy na kompa i mi je kasował zanim rozpakowałem winrarem a miałem ich 6000 to wszystkie skasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×