Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FD

JAK DŁUGO MOŻNA MIEĆ UDANY SEX Z TĄ SAMĄ JEDNĄ OSOBĄ?

Polecane posty

Gość FD

jak myślicie.. jak u was to wygląda po latach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzira5
Niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgswg
my kochamy sie codziennie, czasem jak jestesmy caly dzien razem to i rno i wieczor i w poludnie jestesmy razem 10 lat 2 dzieci .moim zdaniem jak sie z kims jest to nigdy nie nalezy przestawac on ta 2 osobe dbac, mowic kocham, piescic, calowac nawet jak ma 80 lat bo milosc i sex nie pielegnowany i nie urozmaicany umiera, zwlaszcza wtedy kiedy zaslamnimy sie praca i dziecmi i ogolnym zmeczeniem z tym zwiazanym... przeciez sex jest czyms przyjemnym, mozna sie przyjem,nie pomeczyc, i dobrze sie potem spi ja jak widze moje kolezanki 1 dziecko do tego male, ja sie z mezem kochalam jak szalona jeszcze bardziej jak mailam 1 male dziecko, a one wykonczone, biedne, niezadbane, przemeczone, nie wiem jedne potrfai wszytko polaczyc i ulozyc inne nie... coz jedna rada zawsze dbac i urozmaicac to dziala ja ma co robic, w sumie to mam pelno roboty ale pracuje w domu, jestem tlumaczem, zajmuje sie dziecmi, ale wueczory uwazam ze sa dla mnie i dla meza, dzieci sa wazne praca trez ale nie najwazniejsze... o milosc, sex i zwiazek trzeba dbac 24/24 inaczej zle sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe nie pesymistycznie tylko że tak się wyrażę realistycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la pula
jak powiada Witkacy zbyt długie pożycie z jedną osobą powoduje narastanie tendencji onanistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
realistycznie to nie pesymistycznie tylko optymistycznie w końcu nie wiadomo kiedy się dowie:P i czy w ogóle się dowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mniej-więcej, partnerzy mają podobne temperamenty, to myślę, że do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG -ale jak się dowie , to jest pesymistycznie ,więc wychodzi na moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe a jak się nie dowie to optymistycznie i wychodzi na moje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PMGZ
My juz 9 lat, dwójka dzieci. Jak ludzie są dobrani to mozna bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drysderakite
ok 3 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG --może być .Pesymizm i optymizm to realizm ,więc jest tu i mój przypisany Ci pesymizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj.....
długo:-) 17 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niumac
my ze soba jestesmy ponad 8 lat jestesmy mlodzi :) mysle ze recepta na udany sex z ta sama osoba to zadbanie o rozne urozmaicenia uwielbiam przebieranki, sexi ciuszki itp :) do tego szczuple opalone cialo i zawsze jakies nowe pomysly moja mama po slubie jest juz hoho lat, moj tata jest jej pierwszym facetem w lozku, tak samo jak moj maz dla mnie :) do dzis czasami wychodzimy na jakies zakupy sexi koszulki :) czasami zalozy tez stringi, dba o siebie - naprawde :) moj tata ja bardzo kocha, nawet jak miala wypadek i zlamana skomplikowanie noge to zawsze byla dla mojego taty najwazniejsza osoba ktora bardzo kocha :) i to sie najbardziej liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×