Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna nie-elastyczna

elastyczność skóry

Polecane posty

Gość panna nie-elastyczna

Znacie może sprawdzone preparaty kosmetyczne, które pomgają sprawić by skóra była bardziej napięta?? Od dawna staram się dostać coś sensownego co obok ćwiczeń i diety pomogłoby na uzyskanie bardziej elastycznej skóry brzucha i uda, niestety z mizernym skutkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Zrobiłam zabieg ze wstrzyknięciem botoxu aby poprawić sobie elastycznośc skóry pod oczami, miałam bardzo widoczne worki. Zabieg wykonałamw klinice  https://klinikamagnuccy.pl/ i bardzo fajna klinika, bardzo precyzyjnie robią tam zabiegi. Moje worki pod oczami zostały zlikwidowane ,a skóra bardzo ładnie napręzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala

Jak dla mnie to dobry krem nawilżający w połączeniu  z serum. Mój zestawik faktycznie działa, raz stosuję serum dodając go do kremu, żeby wzmocnić jego działanie a czasami zamiennie. Powiem wam, że odkąd zaczęłam używać poza kremem właśnie jeszcze serum, to zauważyłam poprawę mojej cery. Ja mam komplet krem i serum odżywczo-nawilżające Manuka Honey Nutri Elixir z Bielendy. Mam cerę suchą i te produkty bardzo dobrze ją pielęgnują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola73

Polecam zabiegi z medycyny estetycznej, kwas hialuronowy , botox, mezoterapia. www.lenartowiczclinic.pl ja korzystałam u Pani Doktor i bardzo mi pomogła odzyskać  dobre nawilżenie skóry oraz jej  elastyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Robiłam zabieg nawilżenia skóry kwasem hialuronowym przy użyciu kanuli. Zabieg powtarzałam trzy razy dla dobrego efektu. Moja skóra jetse teraz napięta i bardzo dobrze nawilżona. Zabieg wykonywałam w klinice MTT Estetica Kraków www.mttestetica.pl/ i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o elastyczność skóry to wydaje mi się, że dobry by był jakiś krem na ujędrnienie i ćwiczenia z dietą. jakie robisz obecnie ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegaretka

Też uważam, że kwas hialuronowy to dobry wybór. Nie wiem, skąd pochodzisz, ale we Wrocławiu doktor A. Kępa jest bardzo dobry. Bylam u niego póki co raz na kwasie- pełna profeska, efekt estetyczny, skóra od razu odżyła i jest jędrniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

U mnie na poprawe elastyczności skóry najlepiej spradził się zabieg enedrmologia. Po tym zabiegu moja skóra jest w dużo lepszej kondycji i ciało jest bardziej uelastycznione. Zabieg polecam oraz klinikę w której go wykonywałam klinice Bonjour w Gliwicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

U mnie na poprawe elastyczności i jędrności skóry na ciele bardzo fajnie sprawdził się zabieg infuzji tlenowej. Bardzo jestem z niego zadowolona i polecam. Mogę polecić również klinikę w której robiłam zabieg Ego Med. Spa w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×