Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wefw

fizyka...

Polecane posty

Gość wefw

Na wagonik kolejki liniowej o masie m= 400kg linia dziala stałą siłą o wartosci F=400N. Wagonik porusza się po lini prostej. Oblicz szybkosc osiągnieta po czasie t=5s, jesli Vo=0. wzór a=F/m umie ktoś to obliczyc. Dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefw
danke schon! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden koles
v= vo*t+(a*t^2)/2 v=25m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden koles
a=V/t to dla ruchu jednostajnego ,a w zadaniu mamy ruch przyspieszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×