Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygodne-zakupy.pl

Zakupy przez internet w IKEA

Polecane posty

Gość młody K
Czy ktoś korzystał z iktrans.pl ? Lub może polecić innego dostawce z towarów z IKEI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tej nie korzystałam, ale robiłam nieraz zakupy za pośrednictwem www.kupujwygodnie.pl - szybko i bardzo korzystnie finansowo, do tego bardzo przyjemny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda87
Witam wszystkich! Odkąd raz skorzystałam z pomocy firmy kupujwygodnie.pl widzę jakie to są plusy i nie muszę już jechać do ikea, aby przejść przez kasę, a potem czekać 2-3 dni na transport od nich. Teraz zamawiam to czego potrzebuję i oszczędzam swój czas nie tracąc kilku godzin na zakupy i dostawę mam tego samego dnia. Polecam bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikajozefow
Do końca nie wierzyłam w to, że ta firma tak działa i mogę wysłać listę z zakupami, a oni mi dowiozą. Jednak spróbowałam, bo na stronie mają napisane, że płacę przy odbiorze więc w sumie nic nie ryzykuję. Duże było moje zaskoczenie gdy przyjechał dostawca i przywiózł to co zamówiłam. Mogę z czystym sercem polecić kupujwygodnie.pl Zamówiłam wieczorem następnego dnia dostawa. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szybko miałaś dostawę, ja nie miałam tyle szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borysek
Też zamówiłem przez kupujwygodnie.pl i czekałem na dostawę do następnego dnia, ale złożyłem zamówienie dzień wcześniej, rano. To super usługa jakbym miał sam pojechać to się naprawdę nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol775
Meble na telefon z ikea na terenie Warszawy, Łodzi i okolic dostępne taniej niż w ikea dzięki usłudze kupujwygodnie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona344
Ja osobiście jak zamawiam coś z Ikea to realizuję zamówienia przez stronę http://www.zakupywikei.pl/ ponieważ robię to online i nie mam jak jechać 120 km, aby kupić np. córce biurko. Uważam, że takie firmy to świetna sprawa, a jeśli jeszcze do tego wszystkiego nie są drogie to tym bardziej do polecania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczibald
Meble na telefon, wygodnie i szybko mogę zamówić dzięki kupujwygodnie.pl Mają przystępne ceny i zrealizują każde zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast dużych marketów gdzie często jest drogo,polecam poszukać w mniejszych sklepach internetowych,gdzie będzie taniej,np same dodatki,dekoracje do domu znajdziesz na www.Belle-Amelie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akadaka
Dostawy z IKEA, tylko z kupujwygodnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalu
Meble przez internet i montaż realizuję za pośrednictwem strony kupujwygodnie.pl. Szybciej i bezpieczniej niż w IKEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×