Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

arbuza trufla - no ja mam sioka jak zobaczylam Twojego brzucholka!!!! :) oj se pojadla Ty kapusty chyba :D hehehehe sliczne jestescie! jak modelki doslownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. U mnie już dużo lepiej, żołądek prawie w ogóle nie boli :) Ale mam w związku z tym pytanie.. Czy można w ciąży pić herbatę miętową?? Szukam w necie informacji, ale one dosyć sprzeczne są. Może któraś z Was ma jakieś wiadomości na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka no mam takiego brzuchola już :) Izia ja kapuchy nie jadam, bo nawet nie mam gdzie jej tu ugotować :) W ogóle to ja nic nie jem prawie :( schudłam już 5 kg od początku ciaży więc brzuchol nie od przeżarcia :D A jak byłam na usg to te babki też się zdziwiły, ż ejuż taki duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaler mi sie wydaje ,że można, ale nie jestem pewna. za to na pewno można pić melisę, więc możesz sobie wypić, ona też ma działanie żołądkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dziewczyny wyślijcie mi hasło :) na razie nie mam czasu do Was pisać bo cały czas śpie ale w miarę możliwości Was czytam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja moze za czesto nie pisze, ale czytam was regularnie. Z mila checcia obejrzalabym wasze zdjecia. Ja w piatek na pierwszeUSG, wiec dopuki nie bede pewna czy wszystko ok, raczej staram sie nie gadac za duzo na temat ciazy aby nie zapeszac. Pozdrawiam i prosze o haslo do maila, ja swoj juz wyslalam! P.S> liduchna wszystkiego naj, naj, naj. Pieknie wygladalas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie fajnie się ogląda kogoś z kim się piszę na forum:) od razu lepiej. udanego usg dziewczynki:)trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Jak to jest ze znieczuleniem u dentysty jak sie jest w ciazy? Bo na internecie znalazlam wiele podzielonych opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wróciłam z usg :):):) wszystko ok, na dzień dzisiejszy wykluczono zespół downa i inne wady genetyczne, widziałam każdy szczególik, serduszko ,paluszki, nóżki, nosek itd, dzidzia ma 5,8 cm :):):) aaaa no i na 80% będę miała synka :):):) Już jestem spokojniejsza :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :):) Natulek- super wieści :)) bardzo fajnie, ze wszystko dobrze :) Arbuzowa- dzieki, pojde poszukac tej melisy, jak tylko sie dowiem jak to po angielsku jest ;) Mi zaczeła schodzic skóra z brzucha :O normalnie sypie sie z niej jakby śnieg padał :/ smaruje sie czym sie da, a po chwili znowu sie sypie. Co mam zrobic?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natulek- super wieści:) annbar- z tym znieczuleniem to mi sie wydaję że do 12 tyg nie można a później to chyba w szczególnych wypadkach jak lekarz nie ma przeciw wskazań. flałer - MELISSA; LEMON BALM ach ten słownik w necie:)gdyby Ci się szukać nie chciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8622
Witam wszystkie dziewczyny. Czuję się dobrze, nie mam mdłości. Piękne macie brzuszki niedługo wyśle swoje fotki teraz zmykam sie uczyc bo w sobote mam egzaminy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natulek super ,że wszystko ok !!!!!!!!! a zdjecie sliczne !!!!!!!!!! flałer ja nie wiem co na tą Twoją skóre poradzic :( mam nadzieje ze cos wynajdziesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście śliczne dziewczyny! Ja też niedługo podeślę fotkę. flałer pałer na 100% można pić miętę! Pytałam ostatnio mojej giny, bo tez piję :) Smaruj brzuch oliwką, ale nie z Jonsona. annbar idź do dentysty i spytaj, bo wiem ze ogólnie w ciąży można tylko trzeba powiedzieć ze się jest i wtedy może krótko działające czy cuś. Natulek ale super zdjęcie i wspaniale że wszystko ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Was rozbawie: Dzisiaj bylam u angielskiego lekarza, bo mam dziwna wysypke na dloniach (to przez moja manie sprzatania i zamilowan do uzywania specyfikow do wszystkiego!), no i w kazdym badz razie lekarz przepisal mi krem ze sterydami (!), chociaz w opisie masci pisze jak byk, zeby nie stosowac jak przy nadzei... Mowie o tym lekarzowi, a on \"ze w sumie tak, ale nie powinno zaszkodzic\"!!! No szalu dostalam, ze az mialam mu ochote ta tubke w to niewyuczone d...sko wsadzic!! Niech zyje angielska sluzba zdrowia!!! Idioci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Kochane moje - jestem NAJSZCZĘŚLIWSZA na świecie!!!!!! ❤️ Dzisiaj 11 tydzień 3 dzień - nasza dzidzia ma 5cm 15mm !!! Usg miałam robione już przez brzuch (nareszcie :) ). Widziałam te rączki, nóżki, stópki - normalnie takie do całowania :) serduszko pięknie bije :) Jestem chyba jeszcze w jakimś transie!!!! :D Wszystkie badania idealne na 12 tydzień!!!!!! Jeszcze nie znamy płci - na następnym usg się dowiemy, ale to jest nieważne.. Najważniejsze, że z dzidzią wszystko dobrze i nie ma już żadnego zagrożenia - kosmówka pięknie się przykleiła i nie odkleja się już :D Ale jak się rusza, wierci, skacze.. Niesamowite!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniotka - to super!! Gratuluje :) Ja nadal czekam na swoje pierwsze usg - juz w piatek rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×