Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Gość zatroskana1
czesc wiem, ze chcecie dobrze, i dziekuje za wszystkie mile slowa, ale to moj 4 Aniołek, wiec wierzcie, ze nie jest latwo... Nie chce tez pisac, ze szczegolami co sie stalo, bo jestem zdania, ze kobiety w ciazy nie powinny sluchac i myslec o takich rzeczach, wiec w skrocie: w piatek zaczelam plamic, szpital, wredna lekarka, diagnoza-ciaza martwa, sobota: super lekarz, poronienie samoistne, niedziela: zabieg... tyle... bardzo Was tylko prosze, najdrobniejsze plamienie konsultujcie z lekarzem, chocby prywatnie, zeby usg zrobil od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej zatroskana. bardzo smutne wiesci, ale dobrze, ze postanowilas podzielic sie z nami. jak tylko bedziesz chciala pisz. jestes bardzo dzielna. to niestety sie zdarza, przykro mi, ze trafilo na ciebie, i jak piszesz nie pierwszy raz. trzymaj sie kobieto. i zagladaj tu do nas! m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatorskana :( wspulczuje :( ja mam 3 aniolki w tym jednego namacalnego widzialnego (Emilke) ale mam corke 6 letnia ... bardzooo Ci wspolczuje! Badz dzielna!!!! i wroc do nas za 3 miesiace i pochwal sie ze znow jestes w ciazy ktora musi byc wkoncu udana!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduchna wygladalas przeslicznie, ciesze sie ze wszystko sie udalo! izia mi niestety sie twoja fotka nie otwiera mam jednak nadzieje ze wkoncu uda mi sie zobaczyc Twoj brzusio zatroskana daj znac co z Toba Miniotka 3mam kciuki glowka do gory koko...... najlepiej zadzwon do swojego lekarza bedzie najbezpieczniej, albo zapytaj sie w aptece wiekszosc farmaceutek ci poradzi a ja wielkie sprzatanie, pakowanie rzeczy jestem dzisiaj juz wykonczona caly dom sprzatalam, ale przynajmniej teraz bede miala z gorki, mi brzusio najbardziej widac pod wieczor zrana jest ok 3majcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana wiem ze nic Cie teraz nie pocieszy ale glowa do gory 3mamy kciuki zebys sobie z tym poradzila no i za nowe poczecie. przykro mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skad wy macie takie brzuchy? :) Ja jestem w 12 tyg. i nic nie widać, tylko wieczorem po jedzeniu :). No, ale to sprawa indywidualna. Mam nadzieje, że brzuch mi nie wyskoczy nagle i nie zrobią się rozstępy - załamię się :). Pozdrowionka ze słonecznego (w końcu!!) Sopotu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee pomylilo mi sie, jeszcze w 11 tygodniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam mamy
Dziewczyny zapraszam do rozmowy na prywatnym forum, bo pewnie i do was zawitają nie długo wredne pomarańcze http://cafe-mama.phorum.pl/ Zapraszam na kulturalne rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no izia udalo mi sie zobaczyc Twoj brzusio slodko wyglada a sprzatanie na szczescie juz na dzisiaj za mna czuje sie jakbym maraton przebiegla;p teraz trzeba siebie do porzadku doprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czemu ten link nie dziala. Zamieszczam w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj byłam na USG. Wszystko ok. Serduszko bije. Bąbelek ma rączki i nóżki i nie waha się ich używać :) Ma też wielki tłusty brzuszek ❤️ A dziś byłam na bilansie dwulatka z synulkiem i też wszystko ok. Tylko wzrost 25 centyl a waga 90... :) Dla tych co nie wiedzą o co chodzi to centyle w okol. 50 to norma :) Czyli synek jest za gruby do wzrostu :) liduchna super! Pięknie wyglądałaś!!! A Twój mężulo ma chyba 2 metry? :) zatroskana ❤️ :( domi1906 super, że ok! Ja też za trzy tygodnie przezierność itd! Musi być ok!!! Co ja to jeszcze chciałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha NNN ja w pierwszej ciąży do 5 miesiąca wyglądałam super, 0 brzucha, dopiero mnie w 6 miesiącu wywaliło na maxa, no a teraz w 3 wyglądam jak w 5....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana- ... kurcze, tak bardzo mi przykro, tak bardzo chcialam zebys tu byla. coś mnie ciągneło w Twoją stronę.. Strasznie to wszystko niesprawiedliwe :( Liduchna -> wszystkiego najcudowniejszego!, slicznie wygladalas, w ogole piekna z Ciebie dziewczyna :) U mnie dzis w nocy wydarzylo sie cos dziwnego.. zaczal mnie strasznie bolec żołądek, ale to tego stopnia ze nie moglam spac, obracac sie, wziac głębszego oddechu.. Koszmarna noc. Teraz juz jest w miare dobrze, ale brzuch ciagle wzdety i ciągle troche boli po prawej stronie pod zebrami. Wymiotowałam dziś rano. Do pracy tez nie poszlam, leze w lozku i mam nadzieje, ze do wieczora juz bedzie ok.. Ciekawa jestem z czego ten ból.. wczoraj zjadlam troche nektarynek i brzoskwin.. moze to te owoce? Strasznie sie boje, ze to moze dziecku zaszkodzic.. Poza tym wszystko wydaje sie dobrze, 2 lipca kolejne usg :) buziaki dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flawerpawer - napewno jest oekj :) pewnie przez te owocki te sensacje zoladkowe! klo - super wiesci z usg :) oby tak dalej :) no wiem co to sa te centyle :) moja 6 letnia corka jest wysoka na 75, a waga no coz na 25 :( chudzinka! ma 117cm i wchodzi w spodnie w spodniczki nawet w 86 !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje udanego usg wszystkim, co do tego paskudztwa to poszłam do gin udało mi się dziś zapisać bo ktoś zrezygnował.powiedział że to niezbyt dobrze że mam tego wirusa ale co poradzić przepisał spirytus salicylowy i pastę cynkową do przemywania wacikiem, zrobił usg mimo ze miałam tydzień temu. dzidzia urosła o 10 mm ma już 27.3 mm(9t6d),jakieś tam grubości czy coś(niewyraźnie mówił) wszystko w normie,pępowinę widać,serduszko bije i się wierciło ślicznie, machało rączkami,ruszał się jak delfinek - aż miło było patrzeć- mogłabym co tydzień patrzeć na swoją dzidzię:) szkoda że mój M nie może tego zobaczyć, na pewno by się popłakał ze szczęścia. następne usg za 3 tyg. pozdrawiam, idę się uczyć bo w ptk jeszcze egzamin mnie czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana-smutne to... dzieki dziewczyny za miłe słowa;) a teraz taka rzecz...załozyłam dla nas konto pocztowe na które bedziemy przesyłac swoje zdjecia z podpisem oczywiscie ,zebyśmy miały jakies pojecie na swój temat. sprawa wygląda nastepująco: ze swojej poczty musicie przesłac zdjecie na to konto.roześlemy miedzy sobą hasło i kazda bedzie miała wglad do tego konta.w ten sposób sie poznamy nie ujawniajac swych danych na forum.hasło bedzie dostepne dla styczniówek-ale nie dla obcych;) ja juz swoje foto wstawiłam ,czas na was..myśle tylko jak przekazemy sobie hasło...??? zaraz pomyślimy a w miedzy czasie podaje adres pocztowy;) styczniowki@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki .moze być,tylko odrazu mówie, ze nie siedze bardzo czesto na necie-srednio 2-3 razy dziennie...wiec czasem bedzie trzeba poczekac na odpowiedz.myśle ze tak bedzie dobrze,a potem to juz sie samo rozniesie miedzy nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odswiezyłam tablo bo uciekło daleeeeeeeko;) pomaranczki polecam sie zaczernic ,bo potem ktos moze sie podstawiac pod was... migotka........lubuskie......22.......25.03.09.......01. 0 1.10 .......? Kasia8622...... łódzkie.........23.....29.03.09......03.01.2010....? Natulek........zgierz.......28.........29.03.09......03. 01.10 .......? mama lena..wroclaw/uk...28..........27.03.09......04.01.10....... ? 31magda...lubelskie.......31...........29.03.09....06 .01.10....? annbar.........UK..........28..........31.03.09......07. 01.10 .......? gosienka 22 ..mazowieckie ........01.04.09 ......08.01.2010 tafta.........małopolskie..............02.04.09.....07.0 1.10........? martha.........wroclaw..............02.04.09.......08.01 .10 .......syn? aneta888.......kuj-pom.............02.04.09........08.01 .10 .......? Klaudia447....Starogard Gd.....23......06.04.09.......???????........? Miniosia........aa.........25......... 5.04.09........09.01.10........? izia...........bb.............31..........05.04.09...... 0 9.01.10 .......syn gosiaczek76....Morąg...............01.04.09......10.01.1 0 .......? flaler paler...uk.......................31.03.09......10.01.10..... ...? ona............opole........25.........04.04.09......11. 01.10 ........córcia Mandżuria......łódzkie...............05.04.09......10.01 .10.....?? Mistralka........warszawa...........03.04.09.......11.01 .10.......? anula..........kuj-pom.........22.......08.04.09......13 .0 1.10 .......? pasowaroza.....slask..........33.......07.04.09........1 4. 01. 10 .......? Dżo.........Cork/lubuskie.....26.......????????........ 14.01.10.........? fiołkowa25......pom............25.....10.04.09.......15. 01.2009....? liiduchna......elbląg......26...........10.04.09.......1 5. 01.10 .......? Karolinka .....kuj-pom.............10.04.09...........15.01.10....... ? mycha1058......zach-pom....27.....10.04.09.......16.01.1 0..........???? szczesliwa............................10.04.09.......... 17 .01.10 .......? amikaaa........UK....................11.04.09..........1 7. 01.10 .......? NNN............Sopot.........23.....08.04.09...........1 9. 01.10......??? Eureka1979...Wrocław..............13.04.09........19.01. 10.......???? domi1906.......śląskie.......25.......16.04.09........21 .01.10......????? calineczka87...pom.................16.04.09..........23. 01 .10 .......? Modar..........Warszawa....33....16.04.09.........23.01. 10 .....? Marta22lata....warm-maz......22.....02.04.09.......23 .01.10... Mijan............ślaskie..................17.04.09...... ..24.01.10......?? klo.............Gliwice........29.....18.04.09.......... .25.01.10.......? kokoszkanata...warmaz.....23....18.04.09.........25.01.1 0 .......? Agusiaaa27....podkarpacie.........21.04.09..........28.0 1.10 ......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam Liduchna,dzięki. Jak znajde więcej czasu to cosik wzuce,ale dziś muszę się uczyć,ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi dzięki za hasło :) Coś kiepskawo się czuję i nie wytrzymałam i przełożyłam swoje piątkowe usg genetyczne na jutro :) już się nie mogę doczekać ale z drugiej strony mam takiego stracha że ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,nic się Natul nie martw,napewno wszystko bedzie ok. Choć jak ja bede szła na genetyczne to też pewnie bedę sikać po nogach. Jak byłam w ciąży z moją Jagódką,to na USG w 24 tygodniu chyba się z 200 razy w ciągu 15 minut spytałam lekarza,czy wszystko jest w porządku,hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×